SOUTĚŽ: Vyhrajte 5x balíček kosmetiky GA-DE

Ester měla už jako malá holka slabost pro make-up, což ji neopustilo ani v dospělosti. Po vystudování vysoké školy se odstěhovala do Londýna, kde se dále vzdělávala na Academy of Freelance Makeup (AOFM), aby načerpala ještě více zkušeností. Díky školnímu aftercare programu mohla líčit na fashion weeku v Londýně i v Paříži. Nyní je zpátky v Praze a pracuje na volné noze. Ester je známá svou profesionalitou, zkušenostmi a milým přístupem. Na nás si udělala čas, aby čtenářkám více přiblížila kosmetiku GA-DE. Tak jdeme na to!

  • Dostala jsi možnost spolupracovat se značkou GA-DE. Co tě na ní zaujalo?

Zaujalo mě jejich kvalitní zpracování produktů, především pigmentace stínů a tvářenek. Velmi příjemná je také cenová dostupnost. Nesmím zapomenout zmínit i fakt, že netestují na zvířatech a nepoužívají paraben.

  • Kdybys mohla vybrat 3 TOP produkty GA-DE, které by to byly? 

Kdybych mohla vybrat pouze tři, zvolila bych paletku na oči Velveteen Eyeshadow Palette. Nezapomněla bycha ani na mojí oblíbenou multifunkční paletku rozjasňovačů Everglow Metallic Highlighter Palette, kterou ráda líčím oči, tváře a rty. A v neposlední řadě matnou rtěnku Velveteen Pure Matte Lipstick v odstínu Iconic Red

  • Jaká je typická zákaznice značky GA-DE?

Žena, již baví make-up a ráda sleduje beauty trendy. Při líčení jí je blízká přirozenost a nepouští se do příliš extravagantních looků. Zároveň si umí vyhrát s barvami a texturami.

  • Společně se značkou GA-DE jsi vytvořila VELVETEEN LOOK. Prozradíš nám, jak si ho mohou udělat i naše čtenářky?

Začněte lehkým make-upem s matujícím efektem Matte Perfect Foundation, který okamžitě vytvoří přirozený a projasněný vzhled. Na oči použijte oční paletku Velveteen Eyeshadow Palette s jemným třpytem v bronzových odstínech, které jsou vhodné jak pro denní, tak i večerní líčení. Pro rozjasnění pleti naneste Everglow Metallic Highlighter Palette na tváře, pod obočí, špičku nosu, bradu a do dekoltu. Přirozený tvar obočí definujte jemnými tahy ve směru růstu chloupků pomocí Basics Brow Powder PalettePřípadné nedokonalosti a kruhy pod očima zakryjte Idylic Extreme Cover Concealer. Pomůže vám k tomu jeho lehká a krémová textura, která nezvýrazňuje vrásky. Jedině Intense Volume Mascara dodá řasám objem a intenzivní barvu. K výrazným očím stačí jemnější barva rtěnky, jako je Velveteen Matte Comfort Lipstickodstín Always Natural. Konečný finiš a sjednocení celého looku vykouzlíte tím, že na tváře použijete Velveteen Blush and Shimmer Duet v odstínu Berry and Glow. Nejenomže je tvářenka dokonale pigmentovaná, ale také je obohacena o sladký mandlový olej pro ochranu a zjemnění pokožky.

Jestli vás kosmetika GA-DE zaujala, můžete se zapojit do naší ELLE Beauty Club soutěže a vyhrát 5x balíček s produkty GA-DE. V jednom balíčku najdete rtěnku Velveteen Pure Matte Lipstick v odstínu Iconic Red, tvářenku Velveteen Blush and Shimmer Duet v odstínu Berry and Glow a řasenku Intense Volume Mascara.

Stačí, když správně odpovíte na následující otázku:

Jakou paletku pro rozjasnění použila make-up artistka Ester Tesaříková ve VELVETEEN LOOKU?

Soutěžit můžete od 17. 12. do 27. 12. 2019

 

EBC promo