90 sekund pro dechberoucí vlasy

Asi sama znáte ten pocit, že i když máte perfektní make-up, s nedokonalým účesem to prostě není top. Základem krásné hřívy je zdraví. Stejně jako u pokožky. Proto se nová linie Ultimate Repair inspirovala péčí o pleť. Ta potřebuje několik kroků k tomu, aby byla v perfektní kondici. Čištění, výživu, případně vyřešení problému. U vlasů tomu není jinak. Nepomůže, když je po povrchu pohladíme slabými přípravky s minimálními účinky. Do struktur musí proniknout extra porce výživy, která interní prostředí opraví a naučí jej zase správně fungovat. Právě proto Wella Professionals nyní přišla s unikátním konceptem, který zahrnuje vnitřní i vnější ošetření.

Problém číslo 1 v péči o vlasy

Oprava poškozených vlasů je problémem číslo 1 v péči o krásné vlasy. Ty jsou u většiny žen totiž denně vystavovány poškozujícím vlivům. Mezi ně standardně patří barvení, tepelný styling, UV záření nebo znečištění. Se správnou péčí však můžete mít opět lesklý, silný a hladší účes. A Ultimate Repair takový systém hair care přináší. Jde o revoluci ve způsobu, s jakým se přistupuje k opravě poškozených vlasů. Jak jsme zmínili, doposud se důkladná péče zaměřovala pouze na vnitřní regeneraci poškozeného vlasu, tedy na kortex. Ultimate Repair však nabízí holistické řešení, při němž se obnovují vazby uvnitř vlasu a současně se vyplňuje ochranná bariéra na jeho povrchu. To vše díky patentované technologii, jež kombinuje Alfa-hydroxylovou kyselinu a Omega-9. 4 produkty, 4 kroky k cestě k dechberoucím, krásným vlasům. To je linie Ultimate Repair navržená pro prakticky okamžitou opravu všech typů vlasů. Hýčkejte je a oddávejte se příjemnému pocitu díky luxusním texturám přípravků a jejich jemné vůni.

Ultimate Repair

4 kroky pro záchranu hřívy

Vše začíná lehkým, krémovým šamponem. Ten šetrně smyje i drobné nečistoty, jež vlasům neprospívají. Může jít o kovy, nánosy produktů, mastnotu, nečistoty z prostředí. Obnovu vlasů podpoří hloubkový kondicionér s rovněž krémovou texturou. Pomůže hřívu rozčesat, hydratuje a uzamkne vyčištěný vlas, aby na něj nepůsobily další škodlivé vlivy. Na řadu přijde hvězda celé linie. Miracle Hair Rescue. Hlavní inovace v ošetření poškozených vlasů. Jde o lehký bezoplachový sprej, který umí opravit poškozené vlasy během magických 90 sekund, a to jak zevnitř, tak i zvenku. Maximálně posiluje vlasy, vyhladí je a zaručuje dlouhotrvající výsledek. Aplikujte dle potřeby, optimálně jednou či dvakrát týdně. Už po prvním použití je viditelné i hmatatelné zlepšení. Jako další pomocník by vám nemělo chybět sérum Protective Leave-In, které především chrání. Ideální je před použitím tepelného stylingu (230 °C), například žehlením. Sérum rovněž zabraňuje lámání, chrání před UV zářením a krepatěním. Rovné vlasy jsou po jeho užití uhlazenější, kudrnaté zase výraznější. Buďte taková i vy!

Měření