Cool, decentní a sexy. Které šperky z Varů oslnily nejvíce?

Hvězdy si na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech zamilovaly kousky značky Apart. Kolekci, která skvěle experimentuje s geometrií. Náušnice v designu pravidelných kruhů i asymetrický náramek, který vaše zápěstí obejme efektní vlnou. Nebo spousta variací řetízků. Ušlechtilá ocel nebo pozlacené stříbro zdobí kousky, jako jsou náhrdelníky, náušnice, prsteny a náramky. To vše dodá jedinečný punc každému outfitu, takže každá z hvězd byla originální. 

Odvážná Emma 

Emma Smetana se nebojí vyjít s trendy jako jedna z prvních, takže vsadila na pudrové sako s třásněmi, jež zvýraznila kontrastním prstenem v minimalistickém duchu. Cit pro styl se pozná. 

Apart

Řetízková hra v podání Renaty

Renata Langmannová byla jako antická bohyně. Bílou řízu se zlatým dekorem, který vytvářel efekt mramoru, doplnila náramkem a náušnicemi v podobě řetízku. Elegantní a neotřelé. 

Apart

Lenny ukázala směr

Tak jako už dávno neplatí, že byste neměla kombinovat barvy zlata (žluté, bílé a stříbrné), tak se nemusíte bát mixu více designů. Podívejte, jak si Lenny pohrála s řetízkem i pevnou obručí v podobě náramku. Vše na jedné ruce? Wow! 

Apart

Veronika a její casual look

Na první pohled nenápadné, přesto vám na ležérním stylu Veroniky Hejlíkové vždy spočine zrak. K jednoduché bundě z kůže se dokonale hodí masivnější náhrdelník i kroužky v uších. Skvostné. 

Apart
Inspirujte se trendy kousky, které vynesly hvězdy ve Varech:
Měření