REKLAMA

Daily fresh look by Douglas

Step by step:

1. Základem je použití projasňjící báze, která v sobě může mít lesk, ale nikoliv třpytky či shimmer. V případě Julie make-up artisté zvolili Strobe Cream od MAC.

2. Následně zvýraznili oční okolí projasňujícím korektorem Luminous Silk Multi-Purpose Concealer, ARMANI BEAUTY. Kolem nosu a čela pleť lehce sjednotili make-upem s lehkou texturou Luminous Silk Foundation, ARMANI BEAUTY - lepší je vybrat krémový a rozjasňující. 

3. Vizážisté zapudrovali pouze oční okolí a místa, která se více lesknou s použitím Cellular Performance Translucent Loose Powder od SENSAI. Přes nos a lehce na tváře nanesli krémovou tvářenku A-blush, ARMANI BEAUTY, která má ideální odstín do oranžova, ale s lehce růžovým podtónem. Tvářenka se nemusí pudrovat, neb sama krásně zaschne. 

4. Poté vyčesali obočí kartáčkem (lze také použít transparentní gel). Linky kreslili eyelinerem BYREDO jen kolem řas, lehce otlačili, neprotahovali a pročesali řasy voděodolnou řasenkou také BYREDO. V posledním kroku lehce zafixovali celý obličej rozjasňujícím sprejem Glow Mist, DOUGLAS MAKE-UP a rty jsme rozzářili leskem Lip Volumizing Gloss, DOUGLAS MAKE-UP

Kompletní portfolio stylingových produktů k dostání na www.douglas.cz

 

Video: Lucie Desmond

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA