Jako star: Každý den jiná s multistylerem

Nejprve jsme si zamilovali jeho fény Supersonic, které vmžiku vykouzlily nadýchaný účes. Poté přišla na řadu žehlička Corrale s maximální šetrností k našim vlasům. Logicky jsme zatoužili po kudrlinách, takže se objevil Airwrap, inovativní, sofistikovanější forma kulmy. Pokud poznáváte alespoň jeden z názvů, jistě tušíte, že se dotýkáme výrobků značky Dyson. Dokonce odhadujeme, že od brandu máte více stylerů, které rychle a šetrně k vlasům činí zázraky s pomocí inovativních technologií.

Vlasy v létě šetřete dvakrát více

Vlasům dáváme v létě větší svobodu, ale pozor! Neposedné vlny od moře nebo prosvětlené pramínky od slunečních paprsků sice vypadají krásně, časem se ale účes můžete proměnit v krepaté a přesušené vlasy. Ty proto v létě co nejvíce šetřete. Dejte si pozor, abyste si třeba nespálili vlasovou pokožku, používejte ochranné vlasové přípravky nebo klobouky, kšiltovky či šátky. „Vaši největší kamarádi by měly být slamák, šátek nebo volný cop. Na tuto ochranu nemyslete pouze u moře, patří i do rozpáleného města nebo na hory,“ upozorňuje kadeřnice Barbora Bajerová, zakladatelka pražského kadeřnického studia Spell. Jestli se často koupete v moři či v bazénu, na vlasy působí sůl a chlór. Vlasy po koupání opláchněte čistou vodou, ať zmizí co nejvíce stop těchto složek. Také si nestahujte vlasy příliš natěsno. Mohou se polámat. A při stylingu se vyhýbejte vysokým teplotám. Jak jsme naznačili, s tím umí pracovat Dyson.

Multistyler Airwrap

Nová generace Dyson Airwrap

Po trojici zmíněných stylingových pomocníků přichází britský vynálezce James Dyson s multifunkčním stylerem Dyson Airwrap. Unikátní nová generace ikonického produktu nabízí ještě více stylingových možností a lepší kontrolu nad úpravou účesu. Původní Dyson Airwrap s pomocí aerodynamického jevu zvaného Coanda efekt dokáže účinně využít proudění vzduchu a sám navine pramen vlasů. Současně jej vysuší i vytvaruje, a to bez vysokých teplot, jimiž klasické kulmy ničí vlasy. Inovovaný přístroj přichází s mnoha nástavci, s jejichž pomocí vykouzlíte skvělý hairstyling za ještě kratší dobu než dříve.

Vlny, objem a lesk

Toužíte po nadýchaném účesu? Vylepšený Coanda efekt umí vyčarovat díky inovovaným kartáčům rovnější a objemnější hřívu. Jedním multifunkčním nástavcem můžete váš účes vysušit, uhladit a dokonce skrýt polétavé vlasy pod ty delší, takže nebudete mít střapatý styling, který navíc působí vysušeně. Výsledkem je až o 58 % méně krepatých a polétavých vlasů. Dyson Airwrap však můžete využít i jako fén, jeho digitální motor Dyson V9 umí pracovat se silným proudem vzduchu, který vlásky rychle prosuší a připraví na další styling. Stejně jako u Supersonicu i tento fén pracuje chytře s teplotou. Více než 40× za sekundu měří teplotu proudícího vzduchu a inteligentně řídí topné těleso, aby teplota nepřesáhla 150 °C. Právě díky tomu zůstávají vlasy po úpravě zdravé a krásné.  

Nástavce Dyson Airwrap

Hvězdná hříva

Inovovaný multistyler je díky mnoha nástavcům vhodný pro více typů vlasů. Zároveň je praktický na cesty, kdy si nebudete muset balit několik přístrojů najednou. Stačí vám jen základní těleso a nástavce. Jedinečný systém je ohleduplný ke každému typu vlasů, nabízí velkorysé možnosti stylingu bez extrémních teplot. Nyní si navíc díky inovovanému nástavci pro natáčení vlasů můžete vytvořit stylové vlny v libovolném směru, aniž byste museli nástavec měnit jako u předchozího modelu. Stačí pouze přepnout směr proudění. Nové kartáče poskytují možnost dokonalého vytvarování vlasů s  účinnějším využitím Coanda efektu stejně jako zcela nový multifunkční uhlazující nástavec. A víte, co je skvělé? Že stisknutím jednoho tlačítka můžete využít kombinaci dvou nástavců v jednom. Co najdete v kouzelném kufříku dále? Rozčesávací hřeben. Ten je speciálně vyvinut pro kudrnaté a vlnité vlasy, pomáhá během vysoušení s tvarováním účesu právě nepoddajných kučer. Zuby hřebene jsou navíc flexibilní, aby vlasy zbytečně netrhaly. Toužíte po krásné hřívě, jakou mají hvězdy z červeného koberce? Pak se vaším novým přítelem stane multistyler Airwrap. Právě díky němu vycházejí zářivé stars z Elle Beauty Lounge s účesy, které oslňují objemem, leskem a zdravím.  

Měření
Hvězdné účesy s Dysonem na KVIFF