Legendární Hotel Imperial

 

Svým hostům nabízí kombinaci tradičního kouzla a moderního komfortu. Poloha slavného hotelu Imperial je nepřekonatelná. Nachází se na klidném místě obklopen krásnými slavkovskými lesy a hotelovým parkem s překrásnými výhledy jak na město, tak přírodu. I přes klidné místo, na kterém se hotel nachází máte možnost být v centru města v řádu minut, a to díky lanové dráze Imperial, kterou v rámci pobytu má každý host možnost využívat zcela zdarma. 

 

Imperial

 

Užijte si luxus s atmosférou historických časů v legendárním hotelu s jedinečným výhledem na Karlovy Vary a to v jedné z několika kategorií pokojů: Superior Single Room, Superior Double Room, Superior Triple Room, Superior Double Room City View, Junior Suite, Executive Suite, Moser Suite a Presidential Suite.

 

Imperial

 

Pokud máte zájem o stravovaní v hotelu, můžete navštívit restaurant Prague, ve které se podávají snídaně, obědy i večeře formou bohatého buffet. Pokud máte chuť na kávu, kvalitní čaj nebo malé občerstvení formou zákusku nebo třeba teplé polévky určitě navštivte hotelovou kavárnu Café Vienna. Stylový interiér věrohodně napodobuje vzhled původní kavárny z roku 1912. 

 

Imperial

 

Hotel Imperial je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, které ho staví mezi nejlepší lázeňské hotely v České republice, což potvrzuje i řada prestižních ocenění. V hotelu je poskytováno přes 100 léčebných výkonů a procedur na celkové ploše 1.600 m2. Doménou hotelu Imperial je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. V nabídce je široké spektrum speciálních nabídek a programů, a to léčebné programy, medical wellness a wellness programy. Konferenční prostory Hotelu Imperial skýtají nepřeberné množství možností k uspořádání korporátních akcí všeho druhu, ať už se jedná o konferenci, školení nebo slavnostní večeři. Hotel Imperial je ideálním místem také pořádání nejen soukromých akcí a oslav, ale také například zásnub, svateb, či oslav výročí. Pokud i vy chcete mít nezapomenutelný zážitek nebo si odpočinout od všedních starostí, Hotel Imperial je ideální volbou! 

 

Imperial