LUMINIA: Dárek pro náročné

 

Již na první pohled vás zaujmou svým designem – elegantní čirá sklenice Bohemia Crystal a třpytivý povrch vosku připomínající sníh. Zakladatelka LUMINIA - Natália Gáplovská, která získala uznání i na mezinárodní výstavě v Paříži a titul Podnikatelka Slovenska, však nezakládá úspěch svých produktů pouze na kráse. Nápad se zrodil ze zdravotních problémů, které Natálie pociťovala nehledě na zdravý životní styl - měla kašel, bolesti v krku a alergie. Její strýc ji poradil vyměnit svíčky na bázi parafínu za přírodní alternativu jeho domácí produkce, a problémy rázem zmizely. Parafín se totiž během hoření uvolňuje do ovzduší, a usazuje se nejen na nábytku a stěnách, ale i v plicích.

 

LUMINIA
Info ikona

 

Pro výrobu svíček LUMINIA Natálie používá několik druhů kokosového vosku a vosk z meruňkových jader, vůně s esenciálními oleji, z exotického koření a vzácných dřevin. Tato receptura je proto vhodná pro alergiky, astmatiky i děti. Svíčky se navíc pyšní až trojnásobně delším a naprosto čistým hořením.

Krom svíček značka nabízí i difuzéry a parfémy, které přinesou příjemnou atmosféru a světlo do každého domova. Ty se vyrábějí ručně v rodinném kruhu na Slovensku. „Každá ručně foukaná křišťálová nádobka projde šesti páry rukou a její výroba trvá dva dny, stejně jako výroba naší vonné svíčky,“vysvětluje Natália. Jedna náplň v difuzéru navíc vydrží až neuvěřitelné dva roky, některé vůně dokonce déle.

 

LUMINIA
Info ikona

 

Důraz zakladatelka klade i na multifunkčnost produktů a udržitelnost obalů. Křišťálové nádobky s broušeným diamantem se stanou nadčasovým doplňkem každého interiéru. Obaly a flakony od parfémů mohou klienti vrátit za slevu na další nákup, a ty se použijí na nové produkty. Online objednávky se balí do použitých obalových a výplňových materiálů, které tak dostávají nový život. Na etiketu zářivé svíčky je navíc možné zakomponovat jméno či logo a vytvořit tak naprosto osobní dar, který potěší každého.