Darujte luxus, který voní jedinečností

Ve světě zejména svíček zaujala významnou pozici značka LUMINIA. Její zakladatelka Natália Gápľovská vyměnila svět modelingu za pro ni smysluplnější práci, jíž dělá lidem radost. Proč zvolila zrovna svíčky? Jejich výrobě se věnoval její strýc a právě on upozornil Natálii na skutečnost, že svíčky na bázi parafínu jí mohou způsobovat zdravotní potíže, s nimiž bojovala. Natália tedy vyzkoušela svíčky na přírodním základu a potíže jako kašel, dušnost, bolesti v krku a alergie zmizely.

Svíčky a difuzéry LUMINIA
Info ikona

Ohleduplně k vám i přírodě

Jak sama bývalá modelka říká, jejím záměrem bylo zhmotnit dokonalost. A o ni se i ráda podělí. V podobě vonných svíček, které jsou charakteristické třpytivým voskem, jenž připomíná čerstvě padlý sníh. Pokochejte se sama na Instagramu @luminia.crystal.candles či Facebooku LUMINIA Crystal Candles. Do skoro až alchymistických tajů se přenesete s tímto videem na YouTube. Každá součást výrobního procesu v sobě nese poselství v podobě ohleduplnosti k našemu zdraví i přírodě. Kromě přírodního vosku jsou použity knoty z egyptské bavlny, nádoby jsou foukané z pravého Bohemia křišťálu. Jejich design je tak skvostný, že sklenku využijete i dále ve vaší domácnosti.

LUMINIA parfém
Info ikona

Nevšední vůně pro ni i pro něj

Nejsou to však pouze svíčky, které dnes najdete u značky LUMINIA. Také jste opojena atmosférou, kterou tající vosk vytváří a říkáte si, že přesně takovou vůni byste chtěla nosit na sobě? V nabídce brandu naleznete i luxusní parfémy, které se vyznačují originalitou. Například novinka Santal Noir je smyslná, opojná, nevšední. Kořeněné tóny kardamonu, vzácného šafránu, muškátového oříšku a něžných mandlí objímá horký zázvor. Všechny ingredience doplňuje lehkost fialky, kosatce, lotosového květu s akcentem citrusových tónů, tonka i afrodiziakální pižmo. Takovou magii musí okusit ženy i muži, proto jde o unisexovou vůni, která si vás podmaní.

Difuzér do auta
Info ikona

Unikátní dárek pro konkrétní osobu

Kompaktní balení do kabelky představují roll-ony. Váš domov dokonale provoní i interiérové difuzéry. A nejen váš. Pokud budete myslet na někoho jiného, darujte mu personifikovaný unikát. Necháte flakonek vůně či sklenku svíčky nebo difuzéru popsat jménem dotyčné osoby, lze nechat udělat i logo firmy, můžete rovněž nechat vepsat vzkaz. Jiný nápad? Co provonět svatbu jedinečnými svíčkami a hostům nechat vonnou památku na tento den s pomocí darované svíčky? I to je možné. A pokud se chcete obklopovat luxusní vůní neustále, pořiďte si ji do auta. Exkluzivní je i design difuzéru z 24karátového zlata, který tak bude jedinečným doplňkem vašeho vozidla. Objímající vůně dodá vašim cestám jemnou esenci s nádechem elegance.

Využijte nyní šance si tyto krásné výrobky vyzkoušet osobně. Do 23.12. 2022 bude k dispozici pop up store LUMINIA v pražském centru WESTFIELD CHODOV. Podívejte se i na stránky www.luminia.com.

Měření