Oáza zdraví a krásy na snové adrese: Vítejte v ENVY x Priveé

Na Slovensku má nyní Envy klinika už pět poboček. Cestu do Prahy si však hledala déle a byla do značné míry ovlivněná dlouho trvající pandemií. Hlavní cíl byl podle Natálie Selvekové jasný - najít tu nejlepší možnou adresu. Stálo to mnoho návštěv Prahy, dlouhých procházek a náročného hledání, které se ale bezespru vyplatilo. Prostor v Kostečné ulici byl láska na první pohled, a to doslova. Trvalo šest měsíců než se toto opuštěné místo stalo klinikou, která nabízí kvalitní služby té nejvyšší a nejprofesionálnější úrovně. Zároveň je dokonalou oázou, kde si klienti krásně odpočinou a vždy zde najdou něco navíc.

 

Krásná, zdravá pleť, ani přirozeně vypadající tvář není výsledkem jednorázové návštěvy na klinice, ale dlouhodobé péče.
Natália Selveková

 

ENVY x Priveé nabízí širokou nabídku služeb z oblasti dermatologie, estetické chirurgie, interní a preventivní medicíny, trichologie, až po lékařskou kosmetiku. Hlavním cílem je pak poskytnout klientkám komplexní péči podle filosofie Envy Therapy. Kosmetiku této značky vystihu zejména slovo účinná, jelikož udržuje a posiluje efekt zákroků a procedur. Je vyjímečná lékařskou efektivitou v domácím porstředí a svou clean filozifií, kterou vysvětluje jako propojování patentovaných a organických surovin.

Pokud byste si tedy měla toto léto vybrat jen jeden jediný dechberoucí zážitek, určitě by to měla být návštěva v ENVY x Priveé. Hýčkat se rozhodně není hřích, a vy si zasloužíte více než extra péči. ENVY x Priveé je místem, kde se sny o dokonalé pleti stávají skutečností a vy se zamilujete na první pohled, stejně, jako se to stalo nám.

 

Budoar

S kosmetikou Envy se můžete letos seznámit i v Elle Beauty Lounge, kde na vás čeká exkluzivní nabídka a naprosté novinky! Na co se můžete těšit?

Express Glow Therapy

Nový koncept expresního kosmetického ošetření určeného k rozzáření pleti připravujeme exkluzivně pro Elle Beauty Lounge. Ošetření bude trvat cca. 25 minut a zahrnuje aplikaci produktů a kosmetických technik k okamžitému vypnutí a rozzáření pleti.

Přístrojová diagnostika pleti

Pomocí speciální diagnostické technologie přesně měříme úroveň hydratace, elasticity, mazu a hyperpigmentace pokožky. Rovněž počet a hloubku vrásek. Na základě této diagnostiky umíme určit stav a potřeby pokožky a doporučit klientům produkty pro péči o pleť, které jsou pro ně nejvhodnější.

Měření