Připijte si na dobrou věc v Moët Lounge

Přispět na dobrou věc a odměnit se požitkem s Emmou a Jordym

Lahodné bublinky od Moët & Chandon, Veuve Clicquot nebo Dom Perignon. Fantastické koktejly, lehké snacky a příjemné osvěžení v podobě zmrzlin Magnum exkluzivně připravených pro Moët & Chandon. Takto si vás budou hýčkat v Moët Lounge na terase hotelu Thermal, kam se určitě vydejte. A nejen vaše chuťové pohárky budou potěšeny. První festivalovou sobotu, tedy 2. července, se od 13 hodin bude pro VIP hosty konat již tradiční filantropická iniciativa „Toast for a Cause“ tedy „Přípitek na dobrou věc“. Stejně jako na honosných hollywoodských akcích se podpoří vybraný projekt, letos poputuje výtěžek na organizaci Patron dětí Nadace Sirius. Po skončení tohoto dobročinného přípitku si budou návštěvníci festivalu v Moët Lounge od 16 hodin moct vychutnat volně přístupný koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Moët & Chandon
Info ikona

Tradice na KVIFF: Přípitek na dobrou věc

„Přípitek na dobrou věc“ je tradičním rituálem konaným například při příležitosti udílení Zlatých glóbů v Los Angeles. Jde o filantropickou iniciativu, kterou do festivalového života v Karlových Varech přineslo právě oficiální šampaňské nejslavnějšího festivalu u nás Moët & Chandon. Rituál zahájí prezident festivalu Jiří Bartoška, který spolu s festivalovými hvězdami Janou Plodkovou a Eliškou Křenkovou samozřejmě podporuje projekt Patron dětí Nadace Sirius. Za každou slavnou osobnost, která připije na zdraví a slávu karlovarskému festivalu, přispěje společnost Moët & Chandon finanční částku na zmíněný projekt. Šanci podpořit tuto iniciativu mají ale všichni návštěvníci filmového festivalu, a to po celou dobu jeho trvání. Stačí si po vzoru slavných herců vychutnat v Moët Lounge na terase hotelu Thermal v Karlových Varech šampaňské Moët Impérial. Každé zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) totiž přinese projektu Patron dětí počet korun, který odpovídá počtu ročníků karlovarského festivalu. Letos to je tedy 56 Kč. 

Bublinky Moët & Chandon se staly filmovým šampaňským již od samého počátku existence Hollywoodu.

Komu pomáhá charitativní projekt Patron dětí?

Aktivita Nadace Sirius pomáhá zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem a jejich rodinám z celé České republiky, nově také dětem z rodin, které z jejich domoviny na Ukrajině vyhnala válka. Díky této iniciativě, kterou Nadace Sirius v roce 2017 založila, dostávají prostor příběhy dětí, které v životě neměly tolik štěstí. Skrz veřejnou sbírku na stránkách Patrondeti.cz si může každý dárce vybrat, jaké dítě konkrétně podpoří. Přispívá se na zájmové kroužky, školní obědy, nové kolo i speciální zdravotní rehabilitace. Pro dárce je bezesporu podstatné, že každá vybraná koruna se dostane přímo ke konkrétnímu dítěti a ani zlomek vybraných peněz nemusí jít na provoz projektu. Patron dětí již za krátkou dobu od svého vzniku vybral již přes 81 milionů korun na podporu 8472 příběhů konkrétních ratolestí. 

Moët & Chandon a film patří k sobě

Věhlasné bublinky Moët & Chandon se staly filmovým šampaňským již od samého počátku existence Hollywoodu. Od 30. let minulého století bylo přítomno u více než stovky filmů, dnes je oficiálním šampaňským Zlatých glóbů a Cen americké filmové akademie. Moët & Chandon založil tradici červeného koberce ve světě kinematografie a nesmí chybět ani na celosvětově významných filmových premiérách i dalších mezinárodních filmových festivalech. Osvěžíte se s ním v Berlíně, Benátkách a San Sebastianu. A samozřejmě na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. 

Měření