Jak si užít Vary? V Elle Beauty Lounge to umíme

Instax pro zachycení okamžiků

Instantní fotoaparáty Instax představují nezbytnost nejen na festivalu. A abyste si mohli snímky ihned předávat, radovat se z obrázku, tak společnost FUJIFILM představila tiskárnu instax Link WIDE. Ta umí za několik sekund vytisknout jakoukoli fotografii ze smartphonu či digitálního fotoaparátu. Oproti předchozímu modelu instax mini Link umí navíc tisknout větší fotografie o rozměrech 62 x 99 mm. Jde o stylovou novinku s mnoha funkcemi (připojení QR kódu, v němž se může ukrývat audio nahrávka, dále můžete využít oznámení polohy na mapě, aplikovat nejrůznější druhy rámečků, vytvořit koláže atd.). V Puppu tak s námi nemohou chybět.

Instax

Ozdoba kolonády? Šetrné, ale výkonné BMW

Stejné pozornosti jako zářivým hvězdám se dostává i vozům BMW, které každoročně převáží organizátory i hosty nejen po trase Pupp – Thermal. Značka BMW je oficiálním partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, nezaměnitelným partnerem se stala i pro Elle. Jako v kočáru se stejně jako my můžete cítit i vy, pokud usednete do plug-in hybridního modelu BMW řady 7. Jde o první vůz od BMW M GmbH z řady „performance“ s plug-in hybridním pohonem. Toto nové BMW M760e xDrive je mimořádně výkonný model, obohacený o další dávku sportovnosti. BMW M760e xDrive zrychlí má zrychlení na 100 km/h za 4,3 sekundy, pružné zrychlení z 80 na 120 km/h zvládne pak za pouhých 2,7 sekundy. Tento model kombinuje opojné dynamické schopnosti s lokálně bezemisní radostí z jízdy v městských oblastech i mimo ně. Milovníky designu nadchnou specifické vizuální prvky, obložení interiéru a displeje na palubní desce pak souzní s atmosférou moderního luxusu sedanu. Vůz je vybaven mimořádně kvalitními materiály, krystalickými světlomety s krystaly Swarowski nebo osvětlenou BMW maskou ve tvaru ledvinek Iconic Glow. S kapacitou 18,7 kWh je množství využitelné energie v baterii o více než 50 % vyšší než u předchozí generace této technologie. Seznamte se i s dalšími modely.

BMW

Křupavé osvěžení s Magnum

Ikonické nanuky Magnum jsou křupavé, plné pestrých chutí. Letní edice Magnum Double Sunlover a Magnum Double Starchaser přináší opojné kombinace. Máte rádi ovoce? Pak se nechte svést kombinací mangovo-maracujového krému Magnum Double Sunlover. Nesmí chybět kokos, který skvěle funguje v kombinaci s bílou čokoládou. A zkuste se labužnicky zakousnout do čokolády, kterou obohacují kousky karamelizované kukuřice. Až se seznámíte s první vrstvou, čeká na vás smetanové pohlazení osvěžující zmrzliny. Tyto nové kombinace přináší Magnum Double Starchaser. V obou novinkách se mísí dva kontrastní světy inspirované nezapomenutelnými letními dny a vášní horkých nocí. Požitek se totiž dá hledat v každém okamžiku. Hvězdy filmového plátna už se těší, až v hotelu Pupp ochutnají příval osvěžující energie.

Osvěžení s Magnum

Mattoni s tradicí 

Stánky osvěžující naděje nemohou chybět. Mattoni vody, lahodné drinky, tvoří kolorit festivalového dění. Víte, že příběh této ikonické značky se začal psát již před 150 lety? Tehdy ji založil Heinrich Mattoni, a stejně jako tehdy, i dnes si můžeme dopřát tu nejkvalitnější minerální vodu s nezaměnitelnou chutí a vyváženým poměrem minerálů. Ochutnáte i unikátní novinku – limitovanou edici Mattoni extra perlivé se 150% perlivostí. Mattoni Life Bar zóna u Vřídla nabízí však mnohem více. Můžete se těšit na hudební vystoupení, která budou zdarma. Požitek vám zpříjemní kapely PSH, Chinaski, Midi lidi, Tata Boys, Meky Tribute, D.Y.K, zpěvačka Ewa Farna a mnoho dalších. Kromě hudby se představí i kapsulová kolekce módního návrháře Lukáše Macháčka, inspirovaná budoucností Mattoni. Hlavní tváří modelu vycházejícího z ikonických vodních šatů Mattoni, bude topmodelka Pavlína Němcová.

Mattoni koktejl

Energy a cool s Nespresso

U Puppu a Thermalu nemohou chybět zastávky Nespresso. Festivaloví hosté a diváci se tu vždy zastaví v pauzách mezi filmy. Mají tu meetingy s ostatními. Lákavá vůně kávy přivábí i ty, kteří rádi experimentují, protože i letos si Nespresso připravilo speciální letní drinky. Zkuste Juicy Watermelon Fizz s melounem, mátou a kávou s melounovou příchutí. Vynikající je i Pink Beach Mocktail, stylový nápoj s chutí kokosu a levandule. A ochutnat musíte Nespresso Coldbrew s tóny karamelu a pražených cereálií. Nepřehlédnutelné trucky můžete navštívit každý den od 8 do 22 hodin. A pozor, jistě si všimnete i designového bicyklu Vélosophy. Ten může být váš, protože o něj se bude soutěžit. Stačí sledovat Instagram nebo stránky Nespresso.

Káva Nespresso

Fresh společník do kabelky – Orbit

Vzpruha kdykoli během dne. Nesmí chybět žvýkačky a Orbit přichází na trh s barevnou linií. Stejně jako jsou pestré obaly, nabízí se i bohatá škála chutí. V duchu aktuální kampaně #Colorfidence na sebe obaly těchto populárních žvýkaček vzaly veselé a poutavé kabátky, aby se tak ještě více přiblížily létu. „Iniciativa poukazuje na to, jak mocným nástrojem jsou barvy a povzbuzuje nás k sebevědomému nošení barev a vyjádření vlastního já,” přibližuje módní koučka Kamila Vodochodská. I zdánlivě nenápadný obal žvýkačky může oživit váš outfit, pohled na jásavou barvu vám ale hned zvedne náladu.

Osvěžení s Orbit

Nejlepší bublinky z Plzně? Pilsner Urquell 

Pilsner Urquell je řadu let nejen oficiálním partnerem, ale i oficiálním pivem MFF v Karlových Varech. I letos tak ochutnáte tradičně dokonale načepované hladinky, šnyt i mlíko. O ikonický knír z krémové pěny určitě nebude nouze. Čeká na vás však i řada novinek a jedno velké překvapení. Osvěžující stánek najdete v srdci celého dění, u Hotelu Thermal, ve vylepšené dvoupatrové zóně s výhledem na červený koberec nebo pak kousek dál v Pilsner Urquell retro autíčku. Nebude chybět ani dobré jídlo, čepovací show od Master Bartenderů, vše zpříjemní speciální večery s DJ a živou hudbou. Letos navíc přibyl speciální kontejner Pilsner Urquell, na který narazíte při procházce Tržní kolonádou. Otevírací doba hlavní zóny je od 10 do 2 hodin, kontejner Pilsner Urquell na kolonádě vás uvítá do 1 hodiny ranní a  doprovodné autíčko je otevřeno od 10 do 4 hodiny.

Pivo Pilsner Urquell
Měření