Pose, flash! Podívejte, jak se rodí styl ve Varech

Oslňující look s Armani Beauty & Douglas

Okouzlující tvář během pár minut? Je to splnitelné. Díky lehkosti make-upu, který v létě stačí. V Puppu a Thermalu vizážisté Douglasu dopřávají hvězdám noblesu s pomocí Luminous Silk Foundation. Make-upu, který byl přímo stvořen pro filmové plátno. Stopy únavy zamaskuje multifunkční korektor Luminous Silk Multi-Purpose Concealer. Toto hvězdné duo přináší Armani Beauty. Další must have od této značky? Oční stíny Eye Tint a rudá rtěnka Lip Power v  ikonickém odstínu 400 budou vaší tajnou, svůdnou zbraní. Perfektní look pak zafixujte pudrem Skin Augmenting Blurring Powder od Douglasu. A pro korekci řas během dne si dejte mini verzi řasenky Exception Eyes Mascara do kabelky. Smart multilíčidlo, které můžete použít na líčka nebo rty, představuje Blushy Blush Lips & Cheeks. Pro rychlé osvěžení během dne pak sáhněte po mlze Aqua Perfect 24H, taktéž od Douglasu.

 

Miniřasenka Douglas

Péče s ByFemme

Péči zkušených rukou nenahradí sebelepší rituál, který si dopřáváme doma. V Thermalu se o takové hýčkání postará salon ByFemme, který se zabývá zpomalením stárnutí, opečovává vnitřní krásu s pomocí těch nejlepších, nejmodernějších a neinvazivních technologií. Inspiraci hledá především v Asii, kde jsou kladeny vysoké nároky na péči o pleť. Salon představuje několik novinek. Mezi ně patří řada Turnover Unit od Miracletox, která má přidané tavící nitě a složku volufiline – Tox ampoule, která obsahuje 14 typů peptidů. A jedinečné jsou rukavice Release Cutter. Pracují s unikátní technologií, jedinou na světě, s níž se stimulují regenerační procesy v těle. Nejen s nimi se o vás postarají v ByFemme salonu v Maiselově ulici a již brzy v druhé pobočce v Dejvicích. Navštívit můžete i obchůdek v Maiselově ulici. V každé pobočce vás naučí pěstit svůj půvab i doma. Vysvětlí vám, že důležitá není pouze zevní péče, ale naučí vás programu tzv. IN-OUT krásy, kdy tělo pěstíte zevnitř. Začít můžete například s pomocí produktů Esthe Pro Labo, značkou, která je populární v Japonsku a své favority u ní našli sportovci, celebrity i modelky. Jak známo, tato země je proslulá dlouhověkostí a zdravým životním stylem, k němuž přispívají i produkty Esthe Pro Labo. Obsahují 113 fermentovaných složek, čímž prospívají pleti, tedy kráse a zdraví celkově. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani produkty s proteoglykany či NMN. V ByFemme tuto složku používají při ošetření Air-in přístrojem již dva roky. Esthe Pro Labo nabízí také NMN tobolky, které jsou výjimečné tím, že obsahují vodík, a díky tomu penetrují rychleji do buněk.

Miracletox

Odzbrojující vlasy s Shu Uemura

Shu Uemura Art of Hair je profesionální luxusní niche, přicházející až z Japonska. Filozofie tokijského ateliéru je přímočará. Péče o vlasy je hra, ale i ceremoniál, což si dopřejí hvězdy v Thermalu. Vždyť se staráte o korunu své krásy, jak se vlasům říká. Značka čerpá z tradičního přístupu gejš v péči o vlasy, ty jim věnují svojí maximální pozornost. Poznejte i vy taje starodávných způsobů hýčkání, na které sázely Japonky. Jedinečné produkty a nástroje jsou vyrobené v duchu inovací, mikrodetailního japonského řemeslného zpracování a oslnivého spektra barev. V přípravcích najdete to nejlepší, co se v japonské péči osvědčilo. Chybět logicky nemohou extrakty z rýže, kousek Japonska si přinesete i s pomocí rostliny ashitaba nebo přírodních, horkých pramenů onsen.

Péče Shu uemura

Zalando slaví 5 let v Česku

A kde jinde by měla tato značka opojně připít na úspěšné roky než na festivalu, který je i sledovanou módní akcí? I letos Zalando oblékne v Puppu a Thermalu hvězdy na honosné večírky, poskytne jim šatnu i pro běžné denní outfity. V nepřeberném množství značek, výběru stylů i cenového rozpětí si vybere každý. U Zalanda najdete luxusní světové brandy, populární kousky z řad casual fashion, streetwear, stejně tak i lokální značky, jimž Zalando pomáhá při jejich rozšiřování a internacionalizaci. Zalando se společně s nákupním klubem Lounge by Zalando stalo cílovou destinací Čechů hledajících širokou nabídku módních kousků.

Zalando
Měření