ZKUSILI JSME PRODUKTY Z UDRŽITELNÉ ŘADY ELEMENTS ZNAČKY WELLA

 

Nová řada Elements pro zdravé vlasy a pokožku hlavy je zatím nejvíce šetrná péče od značky Wella Professionals a nestará se pouze o naše vlasy, ale také o přírodu. Složení všech produktů je až z 99% přírodního původu neobsahuje silikony, sulfáty a parabeny a zároveň pozbývá živočišných látek. 

Řada Elements zahrnuje produkty regenerační, tedy ty které obnovují hebký povrch vlasů, dodávají jim lesk a pomáhají předcházet mechanickému poškození během česání a stylingových úprav. Z této nabídky jsme si pak obzvlášť oblíbili Elements Renewing Leave-In Spray, tedy bezoplachový kondicionér který hydratuje, zabraňuje elektrizování, krepatění a lámání. 

 

Wella Professional Elements Renewing Leave-In Spray
Info ikona

 

Z produktů, které nesou označení ‚‚zklidňující‘‘ - navracející rovnováhu pokožce hlavy, zanechávající ji zklidněnou a hydratovanou - nám nejlépe sedlo Elements Calming Serum. Složení je obohaceno o glycerin v rostlinné podobě, který zmírňuje pocit svědění čí suchých šupinek na pokožce hlavy.

 

Wella Professionals Calming Serum
Info ikona

 

A z čistících výrobků pro mastnou pokožku hlavy, které absorbují přebytečný maz a podporují objem od kořínku vlasů, se nám zalíbil Elements Purifying Pre-Shampoo Clay. Jílová maska nepomáhá zbavit pokožku hlavy od přebytečných nečistot ještě před samotným mytím vlasů šamponem. Aplikace masky na suchou pokožku umožňuje důkladnou detoxifikaci a zanechává ji po umytí vlasů šamponem čistou a svěží po delší dobu.

 

Wella Professionals Purifying Pre-Shampoo Clay
Info ikona

 

Všechny obaly řady jsou navíc vyprodukované s ohledem na životní prostředí. Velká změna začíná již u jedné malé láhve, protože každá byla vytvořená z 80% recyklovaného plastu, je dále sama stoprocentně recyklovatelná a přichází v dokonce i v kartonové recyklovatelné krabičce.