Black&White, smyslná kombinace v interiéru

Sexy kombinace do pracovny

Pracovna je místo, které musí být příjemné, ale současně vás nesmí rozptylovat, abyste se mohli soustředit na práci. Proto je černá a bílá výbornou volbou. Základem je pracovní stůl, který vybírejte s ohledem na typ zařízení, které používáte. Většina z nás již disponuje notebooky, proto se poohlédněte po notebookovém stole, jako je Studiosus, na který můžete umístit i monitor pro komfortnější práci. Pohodlné sezení je velmi důležité, kvalitní otočná židle [2] je nezbytností. K bílému stolu doporučujeme kombinaci černé a bílé, komoda Fantasia [3] je stylová a zároveň originální. Pokud chcete na chvíli usadit ve vaší kanceláři návštěvníka, pohodlně je usaďte do židle s opěrkou ruky Forum Matt [5]. Nezapomeňte také na výzdobu v podobě praktických hodin Shakedelic [9] či obrazu Leopard [6].

Barokní styl ložnice

V ložnici se neváhejte trochu odvázat. Nahraďte jednoduchý styl vzory inspirované gotikou a centrum soustřeďte do toho nejdůležitějšího, komfortní postele. Pořiďte si ji ve sněhově bílé a k tomu černé povlečení, bude to nejen atraktivní, ale i praktické. Vzhledově výjimečné posteli již nemůže nic konkurovat, proto dekorace vybírejte střídmé, co třeba nástěnné hodiny Pendulum [7] či rámečky Rose [8], které lze vzájemně kombinovat?

BLACK AND WHITE kopie 0c1cf

Relaxujte a inspirujte se

Někdy je lepší po náročném dni na vše zapomenout, nalít si sklenku či šálek oblíbeného nápoje a pohodlně se usadit před televizi či krb. Zapátrejte v útrobách křesla Philoma, které ukrývá tajnou skrýš sloužící navenek jako odkládací stolek pro váš nápoj. Jednoduchý design v přitažlivé sexy barvě zahalené do stříbrné aury - i nábytek může být atraktivní a svádět k poležení či posezení.

Černé a bílé barvy se nebojte, nabízí neuvěřitelné množství kombinací, které jsou tak vzrušující! A pokud zaváháte a zatoužíte po některé z barev, černá i bílá se dobře kombinují s jakoukoliv barvou. Osud vašeho interiéru je ve vašich rukou, buďte sama sobě svým nejlepším designérem!