Dveře MASTER – dveře s puncem originality

Dveře MASTER, zastřešené značkou JAP, charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost…S těmito vlastnostmi jdou naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a troufají si, ať už sami nebo ve spolupráci s bytovými architekty a designéry, vyladit pro sebe ten nejunikátnější model dveří MASTER.

Posuvné dveře MASTER v posuvném systému TRIX BASIC                                  foto: JAP

Jak je možné, že každé dveře MASTER jsou opravdu jedinečné? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. „Dveře MASTER jsou tvořeny profilem z eloxovaného hliníku a jejich finální opláštění je díky tomuto pevnému rámu velmi flexibilní. Nabízíme opláštění různými materiály   sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty či magnetickou tabulí. Například do šatny si vyberete z jedné strany dýhu a z druhé zrcadlo,“ vysvětluje Petr Paksi, jednatel JAP a dodává: „Dveře MASTER jsou opravdové unikum, a pokud máte ohledně materiálu na dveře MASTER svoje specifické přání a bude jen trochu reálné, tak Vám ho firma splní“.

Otočné dveře MASTER, opláštěné dýhou                                                          foto: JAP

Otočné dveře MASTER opláštěné zrcadlem                                                                           foto: JAP

Další vzhledové varianty dveří lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění, kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu. V současnosti jsou trendy jednoduchost, nadčasovost a čistota linií. Pokud se budete držet těchto doporučení, bude výsledek dokonalý.

Otočné dveře MASTER, barevná variace opláštění, výška od podlahy ke stropu              foto: JAP

Výčet předností, kterými disponují dveře MASTER, není ještě u konce. Na výběr je klasické i skleněné provedení o síle 4 cm s možností zvukově izolační a tepelné odolnosti, díky svojí vnitřní výplni a spodnímu mechanickému prahu. Výška dveří od podlahy ke stropu může být neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. „U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi JAP. Vytvoříte tak minimalistický design interiéru, ve kterém dveře a zeď, případně její obklad, lícuje v jedné rovině,“ upřesňuje Petr Paksi, jednatel firmy JAP.

Otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň a obklad stěny EFEKTA (detail a umístění v interiéru)                  foto: JAP

Dveře MASTER jsou vstupenkou do světa dokonalosti, jedinečnosti a technologické preciznosti v každém detailu. Nevytvářejí žádné limity, naopak vedle opravdové kvality nabízejí rozlet individuálním představám a vkusu. Neváhejte a vytvořte si svůj originál! www.japcz.cz

Měření