Dokonalý hair styling? Nespoutané vlasy, které neztrácí tvar

Pokud si vytvoříme lokny, obáváme se je postříkat sprejem, aby vlhkost a těžkost kapiček nesedla na vlny příliš a nesrovnala je. Když si vytváříme rovný účes, zase se bojíme použít více stylingu, aby vlasy „neprovázkovaly“ do mastnoty. Pokud s tímto bojujete i vy, začněte správným výběrem stylingových přípravků.

Stylingové nezbytnosti pro přirozený účes  

Snad každý z nás touží mít magické ruce jako kadeřník, který nám vykouzlí nadýchanou hřívu, jež vydrží. S pomocí správně zvoleného stylingu to můžete zvládnout. Zaměřte se na nové produkty Wellaflex, s nimiž se styling stává snadným a efektivním. Výrobky z nové speciální kolekce, oblečené v černé elegantní barvě, byly navrženy tak, aby podpořily dokonalý vzhled a sebevědomí každé ženy. Získáte rovněž elegantní šmrnc, když použijete tento styling. Přípravky se přizpůsobují moderní době, kdy jsme věčně na cestách, a proto potřebujeme mít takový styling, který vydrží. Kadeře a vlny budou energicky vlát, ale zároveň udrží tvar. Rovný účes bude rovněž ve stále perfektní formě, nezkroutí jej ani vlhkost. Budete zářit a užívat si atmosféru města, kterým poletujete. Seznamte se, 4 pomocníci čekají, až vám vykouzlí nádherný účes.  

The Special Collection od Wellaflex

The Special Collection pro vaše vlasy

Nová linie The Special Collection od Wellaflex vám usnadní tvoření účesu, ochrání vlasy, zkrátka se vám dostane péče jako od kadeřníka. Máte kudrny? Pak vám je pomůže zkrotit Wellaflex Curls & Waves Lightweight Styling Spray s Flex Curl Formula. Jde o přípravek, jenž dodá vlasům elasticitu, nedopustí krepatění, na které kudrny trpí, a váš účes bude perfektně sedět po celých 24 hodin. Žádné vysušení ani slepení vlasů vás trápit nebude. Další must have? Wellaflex Form & Finish Hairspray s FixControl™ Technology poskytne péči s mimořádně silnou fixací až na 48 hodin. I přes jeho sílu zachová vlasům pružnost, nezatíží je, naopak dodá vitalitu a lesk. Potřebujete objem? Pak sáhněte po Wellaflex Instant Volume Boost Lightweight Gel Spray, který obsahuje Hair Taming Complex s úžasným makadamiovým olejem. Přípravek dokonce chrání vlasy před teplem a zachovává jejich pružnost. A nemůže chybět pěna. Wellaflex Sensitive Mousse (rovněž obsahující Hair Taming Complex) umí vytvořit jemný styling pro vlasy, které se nelepí, snadno se upravují a jsou poddajné.

Suchý šampon zažívá nečekaný restart

A jeden tip od Wellaflex navíc. Asi jste si všimli, že suchý šampon zažívá restart. Dnešní sofistikované podoby se využívají nejen jako první pomoc u mastných vlasů, skvěle naboostují účes, protože dodávají objem. Suché šampony od Wellaflex obsahují již zmíněný Hair Taming Complex s makadamiovým olejem, který umožní pružnou fixaci vlasů. Vědci společnosti Wella navíc použili nejjemnější difúzní systém Wellaflex, který rozprašuje o 30 % jemnější aerosol, takže jemné kapičky proniknou hlouběji do účesu a neulpí na povrchu vlasů jako objemnější kapky.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření