REKLAMA

BEAUTY BY SWEDEN aneb jiný pohled na krásu?

 

Když se dobře cítíme, je to na nás vidět. V Oriflame jsou přesvědčeni, že klíčem k tomu, abychom se cítili co nejlépe, je být aktivní a užívat si života. Jako švédská společnost také věří v sílu přírody. Proto vyrábí i doplňky stravy Wellness by Oriflame obsahující přírodní ingredience. Malá změna každý den může nakonec změnit celý náš život. 

 

Beauty by Sweden – zdravější a krásnější život.

 

Zdravou a zářivou pleť by měl možnost mít každý. Proto Oriflame zkoumá a vyvíjí nové receptury a technologie, které vám přinášejí to nejlepší z přírody v kombinaci s inovativní vědou. Výsledek? Bezpečné a účinné řady pro každý typ a potřebu pleti. Švédská příroda přitom hraje obrovskou roli. Rostliny, které rostou a přežívají v drsném severském klimatu – ustojí chladné, temné zimy a krátké intenzivní léto, inspirovali značku při výrobě produktů. Byla jedna z prvních na světě, kdo začal vyrábět kosmetiku z přírodních extraktů.

Dnes pokračuje respekt k tomu, co přírodní ingredience nabízejí - ať už se jedná o rostlinné kmenové buňky nebo přírodní exfolianty v peelinogových produktech. V podstatě všechny výtažky jsou rostlinného původu a každá ingredience podstupuje eko-etický screening pro zajištění kvality a bezpečnosti - jak pro vás, tak pro planetu. 

 

Oriflame
Info ikona

 

Vědecký základ a udržitelnost 

Díky více než 50 letům zkušeností může Oriflame zajistit vysoce kvalitní, srozumitelné a velice výkonné produkty vyrobené s pomocí nejnovějších vědeckých metod a oddaného výzkumu. Odborníci neustále vyhledávají co nejlepší řešení a technologie, aby vytvořili inovativní produkty, které zaručí výsledek, a přitom budou šetrné k naší planetě. Patentované technologie a světové inovace bývají doplněny klinickými testy zajišťujícími skutečné výsledky. 

Vědci a techničtí experti se věnují několika disciplínám a oblastem expertiz jako je složení, chemie, fyziologie a biologie, stárnutí pleti a její analýza, strava, výživa, klinické testování. Tito odborníci společně s výzkumným centrem vytvářejí bezpečnější a lepší produkty. 

Dnes je již samozřejmostí dbát i na zásady udržitelnosti. Dosažení tohoto cíle je nekončící cestou a myšlenkou, které je Oriflame hluboce oddán. Strategicky se zaměřuje na zvyšování pozitivního dopadu v několika oblastech a prioritou je zredukování emisí CO2. Za posledních 10 let díky řadě ekologických iniciativ snížil emise CO2 o 48 % (38,000 tun CO2e). Všechny továrny Oriflame fungují na 100 % obnovitelných zdrojích energie a značka kromě toho ještě kompenzuje 100 % zbývajících emisí. Mimo to se soustředí i na iniciativy, které pomáhají chránit klima, udržovat lesy a pečovat o oceány.

Více o kosmetice i Oriflame se dozvíte na webu: oriflame.com A Oriflame uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA