Clarins: Dvojitá síla pro vaše oči

 

Oči jsou bránou do duše a mnoho o nás prozrazují. Co chcete, aby vyprávěli o vás? Jestliže by to měly být samé pozitivní příběhy, musíte se o ně pečlivě starat. Nyní vám k tomu dopomůže dvojnásobná síla Double Serum Eye, ve kterém se snoubí všechny odborné znalosti proti stárnutí.

 

Hlavní rostlinný objev pro mladistvě vypadající oblast očí: organický výtažek z kerblíku lesního.

 

Jeho unikátní koncentrovaná dvojitá textura je z 96 % přírodní a je obohacená o 13 rostlinných výtažků včetně organického kerblíku lesního s posilujícími účinky a kurkumy pro ucelený dvojitý účinek na pět životně důležitých funkcí pleti. Výsledky jsou viditelné okamžitě a pleť kolem očí vypadá mladistvěji.  

Double Serum Eye poskytuje výjimečný pocit při aplikaci dvojité textury, jejíž obě části se smíchají dohromady při nanášení na pleť a vytváří dojem druhé pleti. Působí velmi osvěživě a bez pocitu mastnoty kombinuje vypínací efekt gelu s komfortem krému. Je v dokonalém souladu s pletí kolem očí, okamžitě se vstřebává a podporuje vyhlazenou a odpočatě vypadající pleť kolem očí, která vypadá celkově mladistvěji.  

 

Clarins
Info ikona

 

Klíčová role Alpha-V integrinů 

Jestliže zatím nevíte, co jsou to Alpha-V integriny, rádi vám je představíme. Jsou to proteiny, které zajišťují správnou soudržnost buněk. S věkem se množství těchto integrinů kolem očních kontur drasticky snižuje. To může vést ke zpomalení pěti životně důležitých funkcí pleti, které jsou nezbytné pro mladistvý vzhled: regenerace, okysličení, výživa, hydratace a ochrana. Důsledek? Vrásky a jemné linky jsou více viditelné, zvýrazňují se tmavé kruhy a otoky pod očima, pleť je oslabená a má mdlý vzhled. 

Tři roky výzkumu, 196 studovaných rostlin v Clarins laboratořích: organický výtažek z kerblíku lesního byl vybrán pro jeho mimořádnou schopnost zvýšit tvorbu Alpha-V integrinů, které pomáhají pleti znovu získat sílu a vitalitu díky správné buněčné soudržnosti. Díky působení organického výtažku z této byliny došlo k nárustu dokonce o 119 % Alpha-V integrinů. Organický kerblík je navíc zkombinován s dvanácti dalšími rostlinnými výtažky.

Bonusem k naprosto geniálnímm účinkům je pak už jen ikonický high-tech flakon z recyklovaného plastu. 

Více o kosmetice i CLARINS se dozvíte na webu: clarins.com A CLARINS uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA