Zdravá skin care? Stačí 3 kroky, abyste měli bezchybnou pleť

Míříme k beauty pointu Madeforskin, kde najdete i poklady značky Perricone MD. Pokud byste tento světově známý brand ještě neznaly, zveme vás do společnosti „holek perriconistek“, jak se milovnicím této kosmetiky říká. Jejich srdce si zcela získal přístup Dr. Nicholase Perriconeho. Celostní filozofie, v níž se mixují pravidla zdravé stravy, výživových doplňků a pokročilé péče o pleť.

Třístupňová filozofie Perricone MD

Uznávaný dermatolog a nutriční specialista Dr. Nicholas Perricone zastává holistický, tedy celostní přístup. „Mým cílem je znaky stárnutí včetně stárnoucí pleti léčit jako nemoci, ne pouze zakrývat problémy,“ vysvětluje expert, který se pyšní více než stovkou amerických a mezinárodních patentů ve sféře léčby poškozené pleti a systémových onemocnění. Vlastní značku Perricone MD založil v roce 1997 a za onoho čtvrt století si ověřil v praxi funkčnost třístupňového systému péče o pleť a tělo. V čem spočívá know how? Základem je protizánětlivé stravování, které pak podporují esenciální doplňky stravy. Vše završí kosmetické přípravky na pleť s jedinečnými látkami, jejichž účinnost se opírá o rozsáhlé klinické a spotřebitelské studie.

Vyzkoušejte na vlastní kůži

Koncentrované sérum na obličej

Toto je kultovní produkt Perricone MD. Cold Plasma + Advanced Serum Concentrate podporuje přirozené regenerační procesy v pleti a úspěšně bojuje s jemnými linkami, vráskami, nerovnoměrnou texturou a tónem, zarudnutím pleti, rozšířenými póry a ztrátou pevnosti.

Cold Plasma + Advanced Serum Concentrate

Noční krém s retinolem pro obnovu pleti

High Potency Classics Retinol Recovery Overnight Moisturizer opět pracuje s magickou číslicí 3. S pomocí 3 forem retinolu podporuje přirozený proces obnovy pokožky a viditelně redukuje jemné linky a vrásky.

Noční krém s retinolem pro obnovu pleti

Lokální péče proti pigmentovým skvrnám

Zázrak Vitamin C Ester Intensive Dark Spot Treatment pomáhá zmírňovat nejodolnější pigmentace, jako jsou stařecké skvrny, tmavě hnědé sluneční skvrnky a také jizvy způsobené stárnutím, UV zářením či vyrážkami.

Vitamin C Ester Intensive Dark Spot Treatment

U stánku Madeforskin najdete království blahodárných přípravků pro vaši pleť. Jde o internetový obchod pro všechny, kteří chtějí dopřát své pleti jen to nejlepší s pomocí prémiových, pečujících přípravků na pleť i celé tělo. Nechcete výběrem a zkoušením této péče ztrácet příliš mnoho času? Pak je tento e-shop jako stvořený pro vás. Na ELLEphorii si vyzkoušíte na vlastní kůži účinky prověřených a ověřených kosmetických produktů, které Madeforskin nabízí.

Měření
ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs