Brow trends 2022: Dokonalé obočí na počkání

Právě v Benefit Cosmetics vědí jak na obočí. Vše začalo v roce 1976 se zakladatelkami Benefitu, dvojčaty Jean & Jean Ford, které měly ambici vykouzlit úsměv na každé tváři. Motto? Úsměv je ta nejlepší kosmetika! Nyní je Benefit značkou číslo 1 v produktech na obočí. Po celém světě najdete více než jejích 3 200 Brow Barů. A jeden koutek zakotví právě na ELLEphorii.  

Dokonalé obočí na míru

V Benefit koutku, na festivalu ELLEphoria, můžete „na vlastní obočí“ vyzkoušet ikonický Brow Mapping. Budete mít rovněž možnost nechat si profesionálně vydepilovat obočí. Brow Mapping je speciální technika dokonalého vyměření obočí přesně k rysům vašeho obličeje, kterou Benefit Brow Artisté dělají před každým servisem. Budete mít jistotu, že vaše obloučky ladí k celkovému vzhledu a perfektně tak doplňují vaše obličejové rysy. Depilace je rychlým a efektivním způsobem, jak se zbavit přebytečných chloupků. Díky ní můžete rychle měnit tvar a definici obočí a rozzářit váš pohled. Jedná se o téměř bezbolestnou techniku, která je vhodná i pro citlivou pokožku. 

Novinky pro vaše oči

Ať už jste „obočoví“ začátečníci, nadšenci nebo experti, určitě jste slyšeli o ikonických Benefit produktech na obočí. Jimi jsou objemový gel Gimme Brow+, ultra-tenká tužka Precisely, my brow nebo třeba fixační gel 24HR Brow Setter. Všechno to jsou produkty, se kterými nešlápnete vedle! Tento podzim Benefit také představil inovativní novinku: objemovou tužku Gimme Brow+ Volumizing Pencil. Jedná se o první tužku na obočí, která kombinuje výhody tužky, objemových mikrovláken a pudru - díky tomu dodává objem a definuje! Zamilujete si ji pro její rychlou a snadnou aplikaci, lehké složení a 12hodinovou výdrž.  

3× look obočí, který musíte zkusit:  

Vyčesané obočí  

Vyčesané obočí je trendy, působí přirozeně a mladistvě! Začněte s perem Benefit Brow Microfilling Pen, které má 3 hroty a je skvělé pro efekt vláskovaného obočí. Kreslete s ním směrem nahoru - přesně tak, jak rostou vaše chloupky. Poté použijte transparentní fixační gel 24HR Brow Setter a všechny chloupky s tímto gelem pročešte. Zůstanou na místě celý den a nikam se neodporoučí. 

Úprava obočí

Objem obočí na max  

Zkombinujte inovativní novinku tužku Gimme Brow+ Volumizing Pencil s objemovým gelem Gimme Brow+. Oba produkty obsahují objemová mikrovlákna, která se přichytí jak na kůži, tak i na chloupky a instantně dodají objem!  

Výrazné obočí

Definované obočí 

Máte rádi výrazné a definované obočí? Sáhněte po ultra-tenké tužce Precisely, my brow, se kterou lehce dokreslíte chybějící chloupky a definujete perfektní tvar, který vám vyhovuje. Poté obočí pročešte s objemovým gelem Gimme Brow+. Dodáte mu tak přirozený objem, strukturu a chloupky zafixujete.  

Definované obočí

Díky těmto produktům už nikdy nebudete muset dělat kompromis mezi tím, jaké obočí máte a jaké obočí chcete! Benefit Brow Bary naleznete exkluzivně ve vybraných kamenných prodejnách parfumerie Sephora v ČR. 

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření