Hairthusiasts se staly velkým hitem ELLEphorie

 

Martin Loužecký a Honza Hlaváček se svým týmem z kadeřnictví Hairthusiasts, jsou nejen sympaťáci, ale také profesionálové na slovo vzatí. Jejich “autentické vlny” chtěl mít na akci v podstatě každý, takže když pánové nemluvili na pódiu, byly k roztrhání. Na Instagramu i mezi přítomnými se šuškala slova chvály, když učesali naší moderátorce Natálce Kotkové culík, který byl obvázaný speciální tmavou páskou. Jako inspirace jim posloužili Japonské tradice.  

Další kladné ohlasy následovaly ihned po vystoupení obou kadeřníků na stagi. Martin prezentoval, s humorem sobě vlastním, “heatless” způsob, jak vytvořit ony slavné autentické vlny bez použití kulmy či žehličky. Honza šel více do hloubky, poradil s problémy s kadeřemi a věnoval se především vypadávání vlasů a ztrátě objemu. 

 

HAIRTHUSIASTS
Info ikona

 

Pokud jste stánek Hairthusiasts na ELLEphorii náhodou minuli, což nám přijde prakticky nereálné, jistě tyto šikovné profesionály navštivte v salonu v útulném vnitrobloku na pražských Vinohradech, kde se můžete pokochat nejen velice příjemným prostředím, ale také na vlastní kůži okusíte jedinečnou ucelenou prémiovou značku (nejen) vlasové kosmetiky Authentic Beauty Concept, která nabízí produkty s integritou - čisté, přírodní, jednoduché, příjemné a pečlivě vybrané. Tato vlasová kosmetika neobsahuje sulfáty, parabeny, minerální oleje ani silikony. Balení je také maximálně udržitelné, a navíc v kadeřnictví najdete i Refill Bar, kde vám jednotlivé produkty rádi doplní do vašich lahví. Ano, i krása lze dělat s myšlenkou na planetu!  

Pokud by vás zajímalo, o které produkty byl na ELLEphorii největší zájem, jsou to tyto: 

Univerzální stylingový Airy Texture Spray

Authentic Beauty Concept
Info ikona
Authentic Beauty Concept
Info ikona
Authentic Beauty Concept
Info ikona