Pečujte o krásu zvenčí i zevnitř

Je úžasné, že neexistuje pouze svět masových drogérií a parfumérií. Můžete objevit i místečka s prémiovou kosmetikou, kde se potkávají profesionální produkty i přípravky na domácí použití. Jedním takovým kosmetickým svatostánkem se stala i Infokrása. Kdo ještě nezná „Praxisky“? Právě tyto ampulky s wow efektem, jež okamžitě rozzáří vaši tvář, Infokrása nabízí. Zakladatelka Anna Abdullaeva již 10 let úspěšně naplňuje své vize, jak napomoci ženám i mužům najít cestu ke zdraví a sebevědomí. V každém věku i fázi života, v níž se nachází.

Inovace, odbornost, profesionalita 

Infokrása si vytyčila za cíl přivést na český i slovenský trh inovaci, odbornost, expertízu a profesionální poradenství v oblasti skincare a estetické medicíny. Osobní přístup a zkušenosti pomohou každému klientovi najít to nejlepší pro to, aby si udržoval svěží, mladistvý vzhled, a především je podstatné, aby se cítil dobře. V Infokráse najdete bestsellery, zároveň se zde pravidelně objevují novinky toho nejlepšího ze světového trhu, aby si vybral každý své kosmetické tajnůstky ve správné kombinaci s maximálním efektem. „Klíčová je přímá komunikace a zpětná vazba s našimi zákazníky, abychom porozuměli jejich potřebám a poradili nejefektivnější a nejvhodnější koktejl krásy na míru,“ přibližuje Anna Abdullaeva a dodává, že spolehnout se můžete na tým složený z vyškolených odborníků, kteří dokonale poradí, co s čím namixovat a čemu se vyhýbat. Právě na ELLEphorii se seznámíte nejen s nimi, ale i s osvědčenými značkami jako D-lab, Christian Breton, MI-RÊ, RARE Paris, Codage nebo zmíněné Praxis. 

Praxis

Profesionální estetická péče na míru

Péče o pleť nekončí u pěstící kosmetiky. Boj s přírodou je někdy složitý, proto v Infokráse spolupracují s doktory a klinikami, jimž poskytují široké portfolio těch nejlepších značek ve sféře estetické medicíny (např. FILLMED, MINT nebo Nithya). Rovněž ve školícím centru se sídlem na Bulovce vzdělávají profesionály, aby svým klientům vždy nabízeli ty nejmodernější světové procedury – od výplní rtů, brady, lícních či čelních kostí, přes mezoterapii tváří, vlasů až po nitě pro neinvazivní lifting tváří, obočí nebo nosu.

Birdie bonbony

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření