INFOKRÁSA: Vládkyně českého beauty byznysu

Anna se učila od své maminky, průkopnice estetické medicíny v Uzbekistánu. Vzdělání tak považuje za klíčový faktor jejího podnikání. „Už jako studentka medicíny jsem začala jezdit na mezinárodní kongresy. Ročně navštívím minimálně 5 mezinárodních kosmetických a lékařských kongresů i školení. Na vzdělání svém i zaměstnanců nikdy nešetřím. Tento byznys vyžaduje neustálé studium,“ prozrazuje Anna, která spojuje křehkou eleganci s nezlomnou oddaností světu krásy. Dnes exkluzivně reprezentuje více než 27 špičkových značek. 

Zázraky v krabičce, za kterými si stojím 

Víte, jak se říká, že každý začátek je těžký? Takový start měla i společnost INFOKRÁSA, která ovšem dnes vzkvétá se stovkami produktů od více než 27 značek z celého světa. Anna Abdullaeva však prozrazuje, s čím se musela v počátcích potýkat: „Bylo náročné se prosadit, zejména proto, že jsem byla cizinkou a nemluvila jsem tak plynně česky. Ale investovala jsem do svého vzdělání, a to se mi následně vyplatilo.“ Její oddanost a odhodlání se projevily i v tom, že společnost INFOKRÁSA uskutečnila první školení o niťovém liftingu v České republice, otevřela svůj první obchod v Týnské uličce v Praze 1 a představila na českém a slovenském trhu nejprestižnější značku světa v oblasti estetické medicíny, FILLMED Laboratoires. A to je jen začátek. Anna nám prozrazuje své nadcházející plány: „V blízké budoucnosti plánujeme rozšíření portfolia značky CODAGE, která je velmi úspěšná po celém světě. Také chystáme představení švýcarské značky, která je založena na kmenových buňkách. A nechám si ještě jednu zajímavou novinku na závěr – intimní wellness.“ 

 

Codage

Péče přímo na míru, jako nová éra estetiky  

Anička si vždy zakládala na vzdělání a neustálém růstu. Proto se rozhodla dát i ostatním příležitost k neustálému vzdělávání. Minulý rok společnost INFOKRÁSA otevřela největší školící centrum INFOKRÁSA Aestetics, kde lékaři mohou sdílet jejich zkušenosti a školit se u certifikovaných odborníků. To znamená, že péče, kterou získáte u INFOKRÁSY, je vždy na nejvyšší úrovni.  

V péči těch nejlepších

Pokud toužíte po péči na míru, tak INFOKRÁSA Aestetics nabízí to nejlepší. Ve svém novém centru na Bulovce se klientky mohou těšit na ošetření z oblasti estetické medicíny od těch nejlepších a nejzkušenějších odborníků. Nabídka zahrnuje vše od výplní rtů, brady, lícních a čelních kostí až po mezoterapii tváří a vlasů. Dokonce si lze dopřát i nitě pro neinvazivní lifting tváří, obočí nebo nosu. Péče o vaši krásu je pro INFOKRÁSU prioritou. 

 

Péče o pleť

Osobní zkušenost především

Anička se nevěnuje jen hýčkání klientů, ale také péči o obchodní partnery. „Navštěvuji je na klinikách, v ordinacích a snažím se vnímat atmosféru,“ říká. Její angažovanost zahrnuje průzkum trhu, hledání nových akvizic a naslouchání zpětné vazby ze sociálních sítí. A pokud se vy chcete dozvědět více o péči o krásu jak zevnitř, tak zvenku, můžete navštívit stánek INFOKRÁSA na beauty festivalu ELLEphoria, který se uskuteční 3.-5. listopadu 2023. Odborníci značky vám pomohou zjistit více o vaší pleti pomocí software Skin Analyzer a nabídnou vám vhodné produkty pro péči o krásu, které jsou na míru vašim potřebám. Těšit se můžete i na přednášku, 4. listopadu odpoledne, na které vám MUDr. Peter Kicko prozradí, jak získat okamžitě mladou, vyživenou a zářivou pleť na počkání, a to bez vnějších známek narušení integrity kůže. INFOKRÁSA je zde pro vás, abyste se cítili krásní zevnitř i zvenku. 

 

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na Ellephoria.cz.

Měření