Když kosmetiku pod stromeček, pak Eucerin

 

PÉČE PROTI VRÁSKÁM: HYALURON-FILLER

Denní a noční krém skyselinou hyaluronovou viditelně vyhlazují jemné linie a vrásky a omlazují vzhled pleti. Speciální vánoční cena: 1 390 Kč.

Eucerin
Info ikona

PÉČE PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM: ANTI-PIGMENT

Denní krém SPF 30 a noční krém, které redukují pigmentové skvrny a zabraňují jejich opakovanému výskytu. Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Speciální vánoční cena: 1 390 Kč.

Eucerin
Info ikona

ZJEMNĚNÍ PÓRŮ, VYPLNĚNÍ PRVNÍCH VRÁSEK + ČIŠTĚNÍ PLETI: HYALURON-FILLER ZJEMŇUJÍCÍ PLEŤOVÉ SÉRUM + DERMOPURE HLOUBKOVĚ ČISTICÍ PLEŤOVÝ GEL

Ultra lehké sérum zjemňuje póry a redukuje první vrásky (s antioxidační ochranou) v kombinaci s nekomedogenním čisticím gelem se 6% amfotenzidy, který šetrně, ale účinně odstraňuje nadbytečný kožní maz a zároveň odstraňuje nečistoty a make-up. Speciální vánoční cena: 1 090 Kč.

Eucerin
Info ikona

PÉČE PRO OBNOVU OBJEMU A ZPEVNĚNÍ KONTUR OBLIČEJE: HYALURON-FILLER + VOLUME-LIFT

Denní a noční krém s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Vyplňují hluboké vrásky a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek. Speciální vánoční cena: 1 390 Kč.

Eucerin
Info ikona

PÉČE PRO ZRALOU PLEŤ: HYALURON-FILLER+ELASTICITY

Inovativní kombinace vysoko a nízko molekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v buňkách pleti) účinkuje společně s olejem z ostropestřce mariánského, který pleť intenzivně hydratuje a vyživuje. Speciální vánoční cena: 1 390 Kč.

Eucerin
Info ikona

PÉČE PROTI VRÁSKÁM PRO CITLIVOU PLEŤ: Q10 ACTIVE

Denní a noční krém s koenzymem Q10, který navrací buňkám energii a pomáhá zabránit známkám předčasného stárnutí a tvorbě vrásek. Speciální vánoční cena: 1 180 Kč.

Eucerin
Info ikona

VYPLNĚNÍ VRÁSEK, REDUKCE PIGMENTOVÝCH SKVRN A ZLEPŠENÍ PRUŽNOSTI PLETI: HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D SÉRUM + DEPIGMENTAČNÍ KRÉM NA RUCE

Sérum s trojitým anti-age účinkem pro zralou pleť, doplněné o krém na ruce s depigmentačním účinkem pro redukci pigmentových/stařeckých skvrn. Speciální vánoční cena: 1 230 Kč.

Eucerin
Info ikona

Více na webu www.eucerin.cz