LANCÔME UVÁDÍ NOVOU BEAUTY KOLEKCI EMILY IN PARIS

 

„Je to poprvé, co se značka Lancôme spojila s velmi populární a super ambiciózní show na Netflixu, aby vytvořila beauty kolekci. Skrze ní oslavuje pařížskou radost ze života a kouzlo Emily in Paris. Je to perfektní způsob, jak si doma můžete vytvořit výraznou krásu francouzské dívky a interpretovat ji po svém. Tato kolekce přináší francouzské kouzlo a sofistikovanost všem ženám na celém světě.“, říká Francoise Lehmann, globální prezidentka značky Lancôme.

 

Je to perfektní způsob, jak si doma můžete vytvořit výraznou krásu francouzské dívky a interpretovat ji po svém.

 

A upřímně, která žena by netoužila po francouzském šarmu? Nyní můžete mít jeho kousek doma díky limitované řadě make-upu, péče a vůní Lancôme x Emily in Paris. Tato spolupráce byla pro Lancôme velmi přirozená, jelikože Lili Colins, která v seriálu hraje hlavní hrdinku Emily Cooper, je již dlouhou dobu ambasadorkou značky. Jde o spolupráci plnou optimismu a přirozené elegance. Proto je i nová řada velmi nevtíravá a přitom uhrančivá. Každý produkt obsahuje červené a růžové barvy seriálu, stejně jako motiv přívěšků ve tvaru srdce a Eiffelovy věže. 

DUCH PAŘÍŽE V NOVÉ BEAUTY KOLEKCI 

Kolekce Lancôme x Emily in Paris, inspirovaná stylem Emily, nabízí vysoce žádoucí produkty pro líčení, péči o pleť a vůně, které doplní váš celodenní vzhled francouzské dívky. Paletka očních stínů Emily in Paris jako hlavní produkt kolekce přichází ve speciálním designu ve tvaru srdce s motivem Eiffelovy věže. Uvnitř se nachází 12 odstínů ve třech barevných uskupeních – od elegantní nude, přes třpytivou hnědou, elegantní vínovou a půlnoční modrou, vše inspirované nejoblíbenějšími postavami seriálu.

Dolaďte své oči ve velkém s oblíbenou řasenkou pro objem, protože řasenka Monsieur Big se také obléká do ikonického designu Emily in Paris. Pro pokožku francouzské dívky, která zůstane svěží po celý den se připravte sběratelskou edicí Advanced Génifique Serum. Poté zkrášlete své pařížské rty pomocí L’Absolu Rouge v odstínu 274 Cream Tea Nude se zářivě krémovým povrchem; L’Absolu Rouge Drama Matte v klasické karmínové barvě 505 Attrape Coeur a L’Absolu Rouge Drama Matte v ostínu 82 Rouge Pigalle – hluboká a výrazná červená, která vás provede dnem i nocí. Každá rtěnka je završená designem s červeným srdcem a růžovou Eiffelovo věží. Dokončete své přípravy s parfémovanou vodou Lancôme x Emily in Paris Idôle v limitované edici, která zachycuje esenci pařížské krásy a radostnou bujarost kolekce.

Kolekce Lancôme x Emily in Paris je dostupná na Notino a v Lancôme Beauty institutu od 1. listopadu 2021.