Líčení, které přesahuje všechny dimenze, a přece ctí přírodu!

 

Značka, která se zrodila v době, kdy ještě nikdo nevěděl, co znamená udržitelnost nebo cruelty-free

Je to přesně 20 let, co se Maureen Kelly, zakladatelka tarte™, rozhodla ve světě krásy vydat vlastní cestou. Důležité pro ni tehdy bylo nejen, aby se produkty daly snadno používat, poskytovaly dlouhotrvající efekt, netestovaly se na zvířatech a obsahovaly výhradně přírodní ingredience. A i když šlo o pořádnou výzvu, brzy se ukázalo, že Maureen vsadila na správnou kartu a dnes je tarte™ na trhu veganské, vysoce pigmentované kosmetiky absolutní favorit (a nejen u celebrit).

Make-up Tarte

Značka tarte přitom ve svém porfoliu nabízí vše, na co si během líčení vzpomenete — ať už jde o pigmentované paletky očních stínů, vysoce krycí korektory, lesky na rty, make-upy, nebo kvalitní řasenky. Jedno je ale jisté — cokoliv z toho se vám dostane do rukou, bude to láska na první pohled. Vynikají totiž nejen přírodním složením, ale také nejmodernějšími technologiemi, které zaručí nejen šetrné používání, ale také dokonalý výsledek! Dostupné exkluzivně v parfumeriích SEPHORA.

Tarte líčení

Další esa v rukávu? Spolupráce s jednou z nejvyhledávanějších make-up artistek, kterou můžete i vy poznat osobně...

Kromě již zmíněné zakladatelky Maureen najdete v tarte™ ještě jednu klíčovou osobu, a to Nancy Basuday. Rodilou Pařížanku, která během své desetileté kariéry působila po celém světě — od Latinské Ameriky až po Blízký východ. Původně působila jako beauty expertka v SEPHORA, dnes je hlavní vizážistkou tarte™ (pro upřesnění, její pozice má názevGlobal Product Innovator & MUA Tarte Cosmetics) a neúnavně učí své klienty, aby si věřili a nebáli se být kreativní. Věří totiž, že právě líčení je hlavním prostředkem pro individuální sebevyjádření. Chcete se s Nancy setkat a na živo si popovídat? Pak rozhodně nesmíte chybět na ELLEphorii.

Dekorativní oční paletky Tarte

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoriaproběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa.  Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

 

Měření