Tajemství dokonalé manikúry: Péče, která vyživuje

Péči o nehty se věnoval i beauty point OPI na ELLEphorii. Věhlasná značka ve sféře laků na nehty i pěstění o ně. Co jste mohli vidět? Začneme od základů. OPI Repair Mode je highlight v oblasti regenerace nehtů. Jde o první sérum pro jejich regeneraci, a to jak zvenčí, tak i zevnitř bez využití UV/LED lampy. OPI Repair Mode se pyšní patentovanou technologií Ulti-Plex, díky které proniká hluboko do struktury přírodního nehtu a vytváří nové keratinové vazby. Výsledkem je až 99% obnova keratinu a o 94 % silnější ochrana před dalším poškozením. Nehty budou 4× silnější již za 6 dní. Pokud vás trápí nehty poškozené chemikáliemi, špatná kosmetika nebo vám lůžka poškodily modelační gely, OPI Repair Mode je pro vás spásou. S použitím olejíčku OPI Pro Spa Nail & Cuticle Oil účinek umocníte.

Nepodceňte výživu

Je sice jednoduché nehty pouze lakovat, myslete však na to, že spousta přípravků může nehty vysušovat, způsobovat jejich třepení, pigmenty je i zbarvují. Proto nepodceňte i výživovou péči. OPI Nail Envy Original nehty chrání před lámáním, třepením a rozdvojováním a dodává potřebnou dávku výživy. Revoluční Tri-Flex technologie vytvoří ochranný štít, navíc zpevňuje nehty až o 95 %. Produkt obsahuje vápník, ideální pro maximální zpevnění. Přínosný je i biotin (vitaminu B7), jenž podporuje růst, pružnost a zdravý vzhled nehtů. Nehtům svědčí i pšeničný protein, který nehet hydratuje a vlhkost v něm uzamyká. Skvělé jsou i nechybí ani vitaminy A, C a E a antioxidanty, které chrání před volnými radikály. Třešničkou na pomyslném dortu péče je i vysoký lesk, který přípravek dodá.

Laky OPI

Fascinující paleta barev

Milujete narůžovělé tóny „Francie“? Pak sáhněte po variantě OPI Nail Envy Pink to Envy. Další „nahou“ verzí koloritu je exkluzivní odstín Double Nude-y, jenž konvenuje světlým a středním tónům pleti. Jinde než v Nail Envy jej nenajdete. Nail Envy se vyrábí dokonce i v ikonickém OPI odstínu Bubble Bath, kdy tak boří mýty o tom, že péče o nehty musí být bezbarvá. Smyslná rudá se skrývá v lahvičce Big Apple Red.  Třpyt a trochu extravagance aplikujete s koloritem Powerful Pink, tmavě růžovou variací. Noční oblohu připomíná All Night Strong, rovněž barva plná třpytu. A nadchne vás i Tough Luv, jehož smyslná barva připomíná temně rudý třpytivý satén. Milujete klasiku? Pak vám bude slušet zářivě bílý odstín Alpine Snow.

Snadná kúra, která působí

Potěší vás i veganské složení této péče. A jak se s ní pracuje? Na čistý a odmaštěný nehet naneste dvě vrstvy, poté každý další den aplikujte jednu tenkou vrstvu laku. Na konci týdne lak odlakujte, tento proces pak opakujte každý týden po dobu nejméně tří měsíců.

Měření