Top bio kosmetika? Svět miluje tu českou!

Není to zaslepené vyzdvihování značky pouze proto, že se jedná o český brand. Klara Rott je opravdu unikátní. Díky nekompromisně čistému složení získala ocenění za nejčistší přírodní bio kosmetiku v ČR a jednu z nejčistších na světě, což potvrdil Znalecký ústav ČR. Jako jediná značka v ČR si vyrábí vlastní hydroláty (květinové vody), které pak používá do produktů místo vody. Ty jsou pak ještě mnohem účinnější. Veškeré suroviny, u nichž je to možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality.

Touha vytvářet něco nového

Značka využívá pouze 100% přírodní suroviny, jejichž původ, kvalita a fair trade přístup jsou pro majitelku značky Kláru Rott zásadní. „Vždy se snažím na věci dívat jinak a přemýšlím, jak je posunout výš. Nechci dělat produkty, které už na trhu jsou a jen je balit do nových obalů. Důležitá je jejich reálná funkčnost a inovativnost. Proto jsme vyvinuli unikátní dvousložkovou aplikaci pro zvýšení účinků našich přípravků bez zbytečných vyplňovačů, jako je voda, konzervanty, parfemace nebo silikony,“ říká zakladatelka značky Klara Rott.  

Top bio kosmetika
Info ikona

Spa koncept v luxusním hotelu Andaz 

To ale není všechno. O značku Klara Rott měl zájem i nedávno otevřený luxusní pražský hotel Andaz. Nyní tak v každé koupelně čeká na hosty sprchový gel, tělové mléko, šampon, kondicionér, tuhé mýdlo a sůl do koupele tohoto českého brandu. Hosty obklopí vůně levandule a rozmarýnu, vybrané záměrně, aby podtrhly hotelový koncept postavený na české tradici a historii Prahy. Klára v hotelu sama vybudovala originální spa a wellness centrum Klara Rott the Spa. O náročné klienty se zde starají profesionálové pracující výhradně s Klárou navrženými produkty od masážních olejů přes bylinné měšce, až po vonné svíčky.

„Vytvořit takto unikátní koncept spa bylo velmi náročné. Už před mnoha lety jsem snila vytvořit pro naše zákazníky takovou oázu klidu, kde by si mohli od špičkových profesionálů vyzkoušet naši kosmetiku a vychutnat si tak pocity jako klid, harmonie či znovuzrození. Vše se nyní zhmotnilo v našem unikátním konceptu spa, kde se skutečné pocity propojují s funkčními produkty a zážitkovými rituály. Zákazníci si k nám mohou zajít na obličejové i tělové rituály či masáže. Pro spa jsme vytvořili i naše unikátní masážní oleje. Zákazníci si tak vyberou masážní olej na základě jeho účinků na tělo, pleť i mysl. Také nabízíme rituál s naší masážní svíčkou či s bylinnými měšci, které si sami vyrábíme ze směsi pěti různých bio bylin s blahodárnými účinky. V celém spa se tak používají pouze naše produkty Klara Rott,“ říká hrdě, ale zároveň s velkou pokorou Klára Rott, zakladatelka brandu. Na to, že svou značku uvedla na trh teprve před dvěma lety, je to obdivuhodný úspěch. Proto, pokud ji ještě neznáte, měly byste být představeny. 

Klara Rott the Spa
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření