Prémiová anti-age care: Dopřejte pleti to nejlepší

Tento český brand, nesoucí jméno zakladatelky, přináší na český a slovenský trh prémiové doplňky stravy a kosmetiku. Samozřejmě pracuje s tím nejlepším, co zakladatelka sama vyzkoušela a je dostupné na světovém trhu. Unikátnost jednotlivých přípravků spočívá v těch nejlepších čistých surovinách a aktivních látkách ověřených klinickými studiemi. Kosmetika je založena na novém trendu v této sféře – a to spojení prebiotik s anti-age látkami. Ty společnost získává od těch nejlepších firem, které je samy vyvíjejí, a kupují je od nich světové kosmetické značky jako např. Dior, Clarins atd. Na ELLEphorii se můžete těšit na prémiové doplňky stravy a kosmetiku ANNA BRANDEJS, jež podporují krásu zvenku i zevnitř.

To nejlepší pro pleť, linii i vlasy

Mezi bestseller značky patří Collagen+11, ten dokonce získal několik ocenění za nejlepší kolagen na našem trhu. Obsahuje 100% čistí mořský kolagen a 11 dalších aktivních látek, jako jsou patentované Ceramosidy, extrakt z granátového jablka, kyselinu hyaluronovou a další složky, jež pomáhají ke zpevnění kůže, sjednocení barevného tónu a rozjasnění pleti, redukují vrásky a zlepšují elasticitu kůže. Klientky si nemohou vynachválit i letní novinku Be Slim, která podporuje dietní a pohybový režim. Vyzkoušíte i produkty na pleť s projevy akné: krém Clear Skin Cream a pěnu Clear Skin Foam či Anti-Age Tonic. Nadchnou vás i novinky podzimu Pigment Protect+ či Hyaluron+ pro hydrataci a pružnost pokožky. A nesmíme zapomenout ani na vlásky. Těm se dostane extra porce vitaminů s Beautiful Hair, který je navíc vylepšen o 5 dalších látek, aby vaše vlasy byly ještě hezčí a zdravější. A nejen ony, produkt se soustředí i na pleť a nehty.

Péče ANNA BRANDEJS

Prebiotika: Jak fungují?

A kromě doplňků stravy si vyzkoušíte produkty z péče o pleť, založené na posledním trendu v této oblasti – prebioticích v kosmetice. Ta totiž optimalizují kožní mikrobiom. O co se jedná? Mikrobiota jsou bakterie na povrchu kůže. Některé mohou být škodlivé, jiné prospěšné, důležitý je balanc, aby optimální kožní mikrobiota fungovala jako ochranný štít před škodlivými vlivy prostředí. Rovnováhy docílíte právě se specifickými kosmetickými přípravky, jimiž mohou být i prebiotika, která jsou zdrojem potravy pro mikrobiotu, podporují růst žádoucích bakterií na kůži, čímž prokazatelně působí proti stárnutí.

Péče s prebiotiky

Z portfolia značky vybíráme noční omlazující hydratační krém - Ultimate Age Defying, který je must have pro samotnou majitelku Annu Brandejs. Jak sama říká: „Pleť chceme hojit a omlazovat, ne ničit, a pak opravovat.“ Proto si zakládá na kosmetice, která nedráždí a neničí pleť, naopak ji hojí a uzdravuje. Krém kromě prebiotik obsahuje další aktivní látky, např. extrakt z patentované látky chronochardy ze speciálních hroznů pěstovaných jen v Japonsku. Ty podněcují kůži k větší produkci ceramidů, jež tvoří ochrannou vrstvu pokožky, bez nich by byla suchá a podrážděná. Produkt také pomáhá zesvětlit pigmentové skvrny, podporuje hojení kůže a snižuje začervenání. Přípravek samozřejmě pomáhá předcházet stárnutí pokožky a zabraňuje vzniku nových vrásek. Intenzivní péči nabízí i peptidové sérum Peptides + Prebiotics, které viditelně zpevní pokožku a obnoví její povadlé kontury, jelikož maximalizuje produkci kolagenu a elastinu v pleti.

Chcete objevit více? Všechny produkty ANNA BRANDEJS pořídíte na e-shopech www.annabrandejs.cz a www.annabrandejs.sk.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření