Citrusová symfonie pro „aperitivo“ momenty

Stylový aperitiv nemůže chybět, proto vám bude dělat společníka klenot vinařství Chandon, Garden Spritz, nápoj obohacený macerovanou pomerančovou kůrou a bylinkami. Patříte mezi ty, kteří se těší na novinku? Prozradíme, že do vln perlivé rozkoše se ponoříte s novinkou Chandon Brut Argentina, suchým šumivým vínem. 

Pro chvíle s přáteli

Aperitivo Chandon Garden Spritz, šumivé víno Chandon z argentinské Mendozy, v sobě snoubí směs odrůd Chardonnay, Pinot noir a Semillon. Výrazný punc kořenitosti přidává naplněním do lahví unikátní aromatická směs macerované, sušené kůry z udržitelně vypěstovaných argentinských pomerančů spolu s jedinečným mixem vybraných bylin. Tím se zrodila jedinečná, hořkosladká novinka, ideální pro „aperitivo“ momenty v té nejlepší společnosti.

Chandon Garden Spritz pro aperitivo chvíle

Sluncem vyzrálé pomeranče spojují

Osvěžující nápoj je ideálním lehkým drinkem na party, meeting, chybět nemůže ani na festivalech. Jeho růžovo-oranžové tóny evokují hravost, citrusové aroma umocňuje požitek z léta, v jiném ročním období je svěží vzpomínkou na horké dny. Vezměte sklenku a svlažte rty. Potěší vás sladké tóny mandarinek, následované akcenty růžového grapefruitu v koupeli tisíců bublinek. Vaše chuťové pohárky budou laskat kořeněné tóny, vše završí pohlazení v podobě sluncem vyzrálého ovoce. Nebudou vás rušit žádná umělá aromata ani umělá či barviva. Chandon Garden Spritz má navíc o polovinu méně cukru v porovnání s ostatními značkami spritzu na trhu. Nezbývá než pozvednout sklenku, přidat led, přelít jej růžovo-oranžovým zázrakem, přidat plátek pomeranče s rozmarýnem a užívat si jedinečné momenty s přáteli.

Pravá chuť Argentiny

Skvost, který se zrodil na jihoamerické půdě, ochutnáte na ELLEphorii stejně jako Chandon Brut Argentina. Svěží, ovocité víno v krémovém hávu. Zde si vás získá chuť bílé broskve, citrusů, červeného bobulovitého ovoce, ananasu, překvapivě i nečekané tóny briošky. Přiťukněte si spolu s námi.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na www.ellephoria.cz.

Měření