Inovace ze zámoří: Poznejte péči, na kterou pějí ódy odborníci

V čele stoupající obliby amerických značek stojí iS CLINICAL, což je přední kosmeceutická značka na farmaceutické úrovni z Kalifornie. Účinnost jejích výrobků potvrzují klinické i praktické výsledky nejen kosmetických specialistů, ale i odborníků ze sféry estetické medicíny. Přípravky z portfolia iS CLINICAL, které vznikají za spolupráce s odborníky v oblasti farmakologie, molekulární biologie, biochemie a medicíny, nabízí účinnou péči o pleť a anti-aging léčbu. Další značkou, která se stala nedílnou součástí této revoluce na českém trhu, je Circadia. Inovativní kosmetika této značky využívá nejmodernější technologie a je založena na principech ochrany pokožky během dne i v noci během její obnovy. Velmi účinné je využití technologie kmenových buněk a inovativních peptidů i vitamínů II. generace. Díky těmto aspektům se Circadia stala důvěryhodným pomocníkem pro mnoho dermatologů, plastických chirurgů a expertů v péči o pleť.

Americká kosmetika

Ochrana i hloubková péče

Další must have je Colorescience. Jde o značku, která nabízí produkty s bohatým složením, obsahuje 100% čisté minerály a rostlinné látky. Její lehké a prodyšné přípravky nejenže chrání pokožku před UV zářením, ale také zlepšují její stav. Pozitivní výsledky těchto produktů jsou potvrzeny nejen klinickými testy, ale i spokojenými zákazníky po celém světě. Zní to lákavě? Pak tyto přípravky vyzkoušejte na ELLEphorii, kde se představí portfolio společnosti BMED. Právě s ní odhalíte, že produkty ze zámoří přináší inovativní přístupy, které jsou opěvované nejen odborníky, ale i každodenními uživateli.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření