Dokonalá hříva za pár minut? Vsaďte na diamanty a technologie

Právě zde bude značka Remington prezentovat řadu PROluxe You. Brand patří mezi lídry ve sféře produktů osobní péče, od svého založení v New Yorku v roce 1937 má jediný cíl – pomoci vypadat, a tudíž se cítit báječně. Sebevědomí s lehkostí podpoříte unikátními stylingovými produkty, které se neustále vyvíjí. Znáte linii PROluxe You?

PROluxe You pro vyjádření vašeho krásného já

Tato řada je adaptivní, přizpůsobí se vašim vlasům, tudíž poskytuje styling přímo na míru. Tajemstvím je unikátní technologie StyleAdapt, jež intuitivně pozná, co vaší hřívě svědčí a dává si pozor, co by jí mohlo škodit.

Inteligentní technologie

Seznamte se a vezměte do ruky nahřívací kartáč PROluxe You. Jeho inteligentní technologie StyleAdapt nejprve prozkoumá vaše vlasy a přizpůsobí jim teplotu, abyste bez námahy vytvořili účes, který vám jinak vykouzlí jen v salonu. Nahřívací kartáč během stylingu nasnímá teplotu vašich vlasů více než 5500×. Senzor tak přenese údaje o stylingu do inteligentního mikroprocesoru, ten poté přizpůsobí teplotu vašim vlasům. A navíc uloží informace o změnách teplot, takže je při dalším použití využije znovu. Objem, lehkost a tvar účesu vám vydrží celý den!

Nahřívací kartáč

Diamantový zázrak 

Horkovzdušný styler PROluxe You umí rovněž vykouzlit mimořádný objem, který nekonečně dlouho vydrží. Jeho zdokonalený diamantový keramický povrch obsahuje 10× více keramiky a právě diamantové částečky zajistí rovnoměrné rozložení tepla i 5× hladší skluz. Samozřejmě šetrně pracuje technologie i v případě vysoušeče vlasů s více stylingovými režimy, maximálně šetrné jsou kulmy i žehličky.

Horkovzdušný kartáč

Rande na ELLEphorii  

Prémiové produkty péče o vlasy vám Remington u svého stánku nejen představí, necháte se hýčkat profesionály, kteří vás zdarma učešou. Sami si vyzkoušíte, jak snadno se s vlasovými pomocníky pracuje, dostanete malé dárečky, prostor dostanou experti Remingtonu i na podiu, takže se dozvíte co nejvíce informací ve sféře péče o vlasy.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na Ellephoria.cz.

Měření