Přirozeně Chloé

 

Již od roku 1952 se Chloé řídí duchem svobody a je nabitá svěží energií, kterou přinesla zakladatelka značky Gaby Aghion. Tento módní a beauty dům je charakteristický svou odvahou, lidskostí i otevřeností a jde o brand, který kolem sebe sjednocuje širokou komunitu žen, kterým pomáhá najít svůj hlas. Nyní se k tomuto poslání připojuje i závazek k inkluzivitě a snížení dopadů na životní prostředí. Tvorba a hodnoty se tak harmonizují novými a smysluplnými způsoby. 

Stejně tak je tomu i v případě nové vůně Eau de Parfum Naturelle, která tento přístup plně odráží. Je zcela přírodního původu, byla vyvinuta s přísadami z etických zdrojů a skrývá se v obalech s nízkým dopadem na planetu. Moderní dřevitá růže Chloé se vrací do plného květu a rezonuje v atmosféře dneška. Nový parfém ztělesňuje návrat k čisté a jednoduché formě. Je zcela veganský a neobsahuje ani žádná umělá barviva - nýbrž pouze kvalitní ingredience, jež dovolují oslavovat autentickou ženskost, která se vyvíjí v souladu s přírodou.  

 

Chloé
Info ikona

 

Růže Chloé 

Podpisem Chloé byla vždy svěží a unikátní růže. Tato autentická květina se dostala do popředí zájmu nové vůně Eau de Parfum Naturelle, kterou vytvořil parfumér Michel Almairac. V ušlechtilé formě se tato květina pěstuje na ekologické farmě v Bulharsku. Tento růžový základ dokonale doplňuje neroli, jež v synergii tvoří sametový buket a ten vyzdvihuje svěžest pupenů citronu a černého rybízu. Slunné spojení vibruje i základem cedrového dřeva.  

Žena Chloé 

Ztělesněna britskou herečkou Lucy Boynton, žena Chloé je především autentická a plně ponořena do světa přírody plného síly a energie. Cítí se volně ve svém živlu a v symbióze se svým prostředím.  

 

 

Více o Chloé se dozvíte na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA