Pro vlasy silnější, zdravější a jejich lepší růst

Na beauty festivalu se představí i Natucain, kosmetický lék na zvýšení sebevědomí všem, kteří to potřebují. A není jich málo. Jak ukázala analýza Googlu, za posledních 12 měsíců vzrostl počet vyhledávání vypadávání vlasů o 8 %. Jen v USA se toto téma hledá v průměru více než 829 000krát měsíčně. Z posledních výzkumů vyplývá, že 71 % žen pozitivně ovlivňuje, pokud mají „good hair day". Vlasy tak mají zásadní význam pro naše sebepřijetí a mohou zvýšit sebevědomí. Jenže jak nalézt v nepřeberném množství nabídek kosmetiky takovou, která  funguje a navíc obsahuje přírodní složky? Máme tip.

Menší vypadávání, větší růst

Za každou výjimečnou značkou vždy stojí příběh. Doktorka Stefanie Seyda vystudovala medicínu v Oxfordu a jako lékařka se léta věnovala vývoji účinných látek pro kosmetické inovace. Její nadšení pro objevení řešení problému vypadávání a růstu vlasů vedlo k vývoji a objevu revoluční účinné látky MKMS24. Co tato zkratka znamená? Jedná se o aktivní složku, která je získaná pomocí technologie kmenových buněk z výtažků z bambusu, tymiánu a čočky, jež stimuluje růst vlasů přímo u kořínků a poskytuje jim základní živiny, které potřebují k rychlému a silnému progresu. Výsledkem je výrazně menší vypadávání vlasů a také rychlejší, efektivnější a silnější růst vlasů. 

 

Natucain péče

Must have pro vaše zdravé sebevědomí

Všechny produkty Natucain  byly vyvíjeny několik let a testovány v nezávislých studiích. Vzorec složení je tak jedinečný a účinný, že je dokone patentován. Co má Natucain ve svém portfoliu? Skvělé tonikum Natucain Hair Activator, které obsahuje ingredience 100% přírodního původu. Zlepšuje tak růst vlasů o 93 % a snižuje jejich vypadávání o 90 %. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje růstovou fázi vlasů, čímž redukuje jejich vypadávání. Jako další krok použijte nezbytnou dvojici Natucain šampon a kondicionér. Šampon má  94% složení přírodního původu, kondicionér 99%. Díky obsahu MKMS24 a kofeinu toto kombo rovněž stimuluje růst vlasů přímo u kořínků, snižuje jejich vypadávání vlasů a oxidační stres. Výrobky neobsahují silikony, ani sulfáty. Svoji péči můžete doplnit i o revitalizační masku Natucain, jež má silný účinek proti lámání vlasů. Pyšní se složením pro posílení vlasů a pro ochranu řídnoucích, oslabených nebo nově narostlých vlásků. Maska je z 98% přírodního původu.

Pro husté řasy a obočí

Značka má v portfoliu i poklady, které posílí řasy a obočí. Natucain Brow serum je aktivní sérum pro růst obočí, jehož růst přirozeně podporuje přímo u kořínku. Patentovaný vzorec pro růst chloupků s MKMS24 pomáhá obočí, aby bylo husté a objemné. Natucain Lash Serum zase pomáhá řasám, rovněž podporuje jejich přirozený růst přímo u kořínků, výsledkem budou silnější, objemnější a až o 52 % delší řasy. Obě séra mají 100% přírodní původ.

Stačí si jen vybrat, který produkt pro vás bude ten pravý na 
www.natucain.cz nebo se s nimi seznamte na ELLEphorii.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření