Jak se perfektně starat o vaši pleť? Zvládnete to i sama doma

Na ELLEphorii se určitě zastavíte u stánku FAnn parfumerie. Oblíbené české sítě parfumerií, která je už více než 30 let na našem trhu. Zde vám v neformální a přátelské atmosféře představí to nejlepší ze své skin care a make-up nabídky. Rovnou na místě budete mít možnost se zaregistrovat do věrnostního programu FAnn Bonus Club, kdy získáte trvalou slevu 10 % na vše. Nadchne vás molekulární kosmetika, objevíte zde i spoustu českých a slovenských značek, které jinde neprodávají.

Popovídejte si s odborníky

V péči o pleť je krokem číslo jedna zjištění, jaký je stav vaší pleti. Na ni se musí mrknout odborník, aby zhodnotil, jaký typ pokožky máte, s čím bojuje a jaký bude nejlepší program péče na míru. Proto nakoukněte ke stánku značky Dr. Barbara Sturm, kde vám profesionálové pomohou vybrat vhodné produkty z molekulární kosmetiky. Tomuto brandu podlehly například modelky Aneta Vignerová či Zuzana Nováková Stráská. Ta značku dlouhodobě používá, protože vyhovuje její problematické pleti. Zuzka navíc oceňuje její „minimalismus“, kdy stačí důkladné čistění a posílení kožní bariéry. A právě se Zuzkou se můžete osobně setkat v pátek, kdy vystoupí na pódiu spolu s Michalem Pilipem na téma „Skin care minimalismus“. Na co vás ještě navnadíme? Prvních 50 návštěvníků každý den získá jeden travel size produkt od značky Dr. Barbara Sturm. To je milé, že?

Domácí laminace obočí? Zkuste to

Mít perfektní obočí je dnes beauty must have číslo jedna. Právě kvůli tomu navštěvujeme kosmetické salony, kam docházíme na laminaci. Jde to i doma? Ano. Zkuste to s Brow Lift Lamination Gel od Gosh. Je to levnější a rychlá alternativa salónního ošetření, vytváří iluzi plnějšího obočí, narovná a vytvaruje jej do požadovaného tvaru, pyšní se veganským složením. Tento produkt ihned po svém uvedení loni získal obrovský mezinárodní ohlas a ze své rodné Kodaně si odnesl cenu za nejlepší kosmetický produkt v kategorii „Influencer´s Choice Award“. Zkušená make-up artistka vám na místě ukáže tento zázrak. Uvidíte, jak s produktem pracovat a následně si ho i vyzkoušíte na vlastní kůži.  Můžete si vybrat, nebo si necháte poradit, jestli zvolit bezbarvou variantu či zvolit jeden ze dvou dalších přirozených odstínů. 

Laminace obočí Gosh
Info ikona

Poznejte lokální značky

U FAnn parfumerie je skvělé, že dává prostor tomu nejlepšímu z lokální produkce, kdy jako jediná původní česká síť parfumerií podporuje české i slovenské tvůrce. Na ELLEphorii se můžete těšit, až si vyzkoušíte tvůrkyně brandů OSTĒ, MYLO a SMYSSLY.

Již v pátek 4. listopadu si budete moct popovídat se zakladatelkou značky OSTĒ Hankou Phamovou, Češkou s vietnamskými kořeny. Ta vás zasvětí do tajů kosmetické péče Vietnamek, vysvětlí, proč si například oplachují vlasy rýžovou vodou. Také představí originální produkty s bio panenským kokosovým olejem, který je typickou vietnamskou surovinou, ukáže vám svůj nejnovější lip balm s neodolatelnou vůní prosecca.OSTĒ je pro mě zhmotněním určitých hodnot, postoje a lifestylu, které bych skrze další produkty chtěla vyjádřit. Mám i jiné plány a moc se těším, až je našim zákazníkům budeme moci představit,“ prozradila Hanka, která navíc na podzim uvedla i vlastní kolekci kosmetických tašek a jedné tote bag

Balzám OSTĒ
Info ikona

V sobotu se pak můžete těšit na Silvii Strakovou, která spolu s maminkou založila značku SMYSSLY. Obě se tak staly průkopnicemi české lokální skincare, jejich produkty se vyznačují především prvotřídním složením a úžasnými, smyslovými texturami. Každý výrobek obsahuje ingredience s cílem zachovat a podpořit přirozené vlastnosti pokožky. Vývoj kosmetiky trval dva roky, během kterých zakladatelky tvořily, testovaly a vylepšovaly jak obsah, tak i provedení. Vyplatilo se, ve svém portfoliu má značka produkty pro ty nejnáročnější zákazníky. Najdete zde úžasné výrobky, které v sobě snoubí péči mletých perel a hydralizovaného hedvábí s vybranými oleji, jakými jsou arganový, makadamiový, mandlový nebo vzácný amarantový olej. Pro efekt omlazení pleti značka využívá sofistikované alternativy k botulotoxinu, avšak bez nebezpečí poškození mimických svalů.

V neděli se představí Barb Gažová, která se svojí značkou MYLO bourá mýty o funkčnosti čistě přírodní kosmetiky. Každý, kdo jednou vyzkoušel její Nohy Bosé, ví své. Stejně jako Barb zná taje přírodní kosmetiky, však vystudovala botaniku. Její filozofií je minimalismus – nejen při výrobě. Nadchne vás její ručně vyráběná kosmetika inspirovaná přírodou, kdy se propojuje síla jednotlivých ingrediencí tak, aby dodala pokožce potřebnou péči a zbytečně ji nezatěžovala syntetickými látkami. Mylo původně vznikla objevením vášně pro výrobu rostlinných mýdel, později následovala touha vytvořit čistě přírodní kosmetiku, která lahodí všem smyslům a hlavně pokožce. Nejen s Barb, ale i s předchozími představitelkami lokálních značek se můžete setkat i v rámci pódia, kde v neděli vystoupí ve společném rozhovoru. 

Přírodní kosmetika
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření