Šťavnaté rty plné syté barvy? Vyzkoušejte je s námi

Barevná LIPphoria. Tak by se mohl nazvat beauty point Dermacolu, protože právě tam na vás bude čekat barvami zářící stánek se zázrakem 16 H Lip Colour. Tento neslíbatelný masterpiece určitě znáte, na ELLEphorii se představí ve zcela novém outfitu. Průlomové složení rtěnky zůstalo stejné, vybrat si i vyzkoušet můžete z 20 odstínů červené, růžové a nude. Asistentky vám poradí, jak rtěnku nanášet, aby vypadala skvěle a držela po celý den. Také vám pomohou s barevnou typologií, možná budete samy překvapeny, jaký odstín vám sedne.

 

Tajemství 16 hodin výdrže

Dvoufázová rtěnka od značky Dermacol, která na rtech vydrží až 16 hodin, si získala milióny fanoušků po celém světě. Tajemství jejího úspěchu spočívá ve dvou věcech, Jednak ve vysokém obsahu pigmentů, díky kterým barva výborně kryje, a take v rychloschnoucí krémové textuře, jež dokonale přilne ke rtům. O dobrý pocit, který při používání dlouhotrvajících produktů někdy chybí, se postará krémový lesk s obsahem vysoce kvalitních olejů, včelího vosku a vitamínu E. Nebudete cítit žádné pnutí či nekomfort. Rty tak dostanou ve dvou krocích vše, co potřebují – zářivou dlouhotrvající barvu i intenzivní péči, díky které se nevysuší.

Dlouhotrvající rtěnka

Jak správně nanést dlouhotrvající rtěnku?

Ani ta nejlepší řešení nefungují bez dodržování návodu, v případě rtěnky postupu, který je potřeba dodržet při aplikaci i odličování. Barvu na rty naneste vždy na čisté a suché rty bez jakýchkoli stop po make-upu, balzámu či dokonce jídla. Pokud si nejste jisté, přetřete je tampónkem s pleťovou či micelární vodou. Barvu nanášejte ve velmi tenké vrstvě, sytost produktu dovolí jemný film. Na pokrytí celých rtů postačí nabrat hmotu pouze jednou. A zapomeňte na zažitý reflex, který vás po nanesení rtěnky svádí ke spojení horního a dolního rtu. Vydržte alespoň 1 minutu, kdy rty nespojujete, ani se jich ničím nedotýkáte, aby se barevná vrstva neporušila. Můžete pocítit jemné pnutí, které po chvíli přestane. To je správná chvíle pro další krok.  

 

Lesk jako fixátor

Na dobře zaschnutou barvu na rty poté aplikujte krémový lesk, který je součástí balení. Můžete si jej dokoupit i samostatně, pokud vám dojde, nebo si ho oblíbíte natolik, že jej budete používat i bez této rtěnky. Během dne si můžete rty balzámem kdykoli přetřít,  zůstanou tak hydratované, plné a neodolatelně lesklé. Barvu už však nevrstvěte. Pokud se vám bude zdát, že ji potřebujete obnovit, raději rty odličte a celý postup zopakujte od začátku. Na odlíčení se hodí dvoufázové odločovače s Collegenem, CBD či kyselinou hyaluronovou od Dermacol, které to zvládnou jedním tahem.

 

Jak najít správný odstín rtěnky?

Máte zažitých pár barev, po kterých automaticky saháte? Bojíte se experimentovat?   ELLEphoria je tu proto, abyste si vše vyzkoušela. V Dermacol LIP pointu na vás bude čekat 20 odstínů dlouhotrvající rtěnky 16 H Lip Colour, s nimiž vás seznámí vizážistky a poradí vám, jaký kolorit vám bude ladit nejlépe. Zažijte barevné souznění na vlastní rty.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na Ellephoria.cz.

Měření