Skin care není věda. I když v ní hledá inspiraci

Značka ZO® Skin Health byla založena lékařem hollywoodských celebrit Dr. Zeinem Obagim. Tento špičkový dermatolog, vědec a vizionář staví svoji filozofii na podpoře zdraví pleti, nikoliv pouze na řešení jejích problémů a poškození. Zdravá pokožka by dle Dr. Obagiho měla splňovat 6 kritérií: měla by mít hladkou a měkkou texturu, být plná a vypnutá, bez barevných nerovností, hydratovaná, tolerantní a bez nemoci. Ovšem jak tohoto stavu podle Dr. Zeina Obagiho docílit?

Systém péče ve 3 krocích

Na cestě ke zdravé pokožce využívá Dr. Obagi vědy namísto trendů, jeho systém péče o pleť má tak blíže k léčebné proceduře než ke konvenční kosmetice. Nedílnou součástí je konzultace s pleťovým terapeutem, který přesně doporučí produkty pro každodenní rutinu. Díky tomu ZO® Skin Health pomůže každému bez ohledu na věk, typ a stav pleti. Jak tedy vypadá systém péče o pleť podle ZO® Skin Health?  

  1. Getting Skin ReadyTM – je základem každého režimu a připravuje pleť na aplikaci další péče. Jednotlivými dílčími kroky jsou čištění, exfoliace a tonizace.
  2. Prevence a korekce – tento krok napravuje poškození nebo problémy pleti jako například pigmentace, vrásky, akné, citlivost, zarudnutí pleti a další.
  3. SPF ochrana – neméně důležitý krok je každodenní ochrana před slunečním zářením, které způsobuje pigmentace a předčasné stárnutí pleti. ZO® Skin Health nabízí SPF s širokospektrální ochranou, a tak chrání nejen proti UVA a UVB záření, ale i před infračerveným zářením a vysokoenergetickým modrým světlem HEV z monitorů, které rovněž poškozuje naši pleť.
Péče ZO® Skin Health

,,Profesionální péče se ZO® Skin Health je bezpečná a efektivní, je určená k podpoře zdravé obnovy pleti. Dodává pleti sílu, pevnost, hydrataci a rovnoměrně tonizuje“ říká MUDr. Monika Fraňková, majitelka pražské a zlínské Derma Body Clinic, která na ZO® Skin Health nedá dopustit: ,,ZO® Skin Health navíc nabízí i jedinečné sérové boostery pro přístrojové ošetření Hydrafacial MD, které je na našich klinikách v nabídce.“ Také na Slovensku se těší velké oblibě. ,,ZO® Skin Health používáme, protože je to nejúčinnější kosmetika na světě, obsahuje nejvíce aktivních látek a dokáže skutečně přeměnit pokožku do nejlepšího možného stavu, a pomáhá tak pacientům objevit nejlepší verzi jich samých“ říká MUDr. Merita Mazreku, která působí na své klinice Mazreku Medical v Bratislavě.

Starter pack pro každou pleť

Pro jednoduchý začátek ZO® Skin Health sestavil startovací programy pro každý typ pleti, které obsahují cestovní balení produktů pro kompletní ranní i večerní rutinu. Vybrat lze například základní Daily Skincare program, Anti Aging program bojující se známkami stárnutí, Skin Normalizing System proti zarudnutí a citlivosti nebo limitovanou edici Limited Collection Microfacial Program pro okamžité rozjasnění, která skvěle zvýrazňuje účinky profesionálních pleťových ošetření. Právě na tyto skvělé sady bude zaměřen letošní program na stánku ZO® Skin Health na ELLEphoria festivalu, kde je bude možné také zakoupit za speciální festivalové ceny.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření