Luxusní péče, kterou si může dovolit každý

SOS pomoc v případě, že naše pleť senzitivně reaguje na stresy, které denně prožíváme. Must have kosmetické výbavy, pokud nemáme dostatek spánku a kolem našich očí krouží stopy únavy. I takové novinky představí věhlasná značka Helena Rubinstein na ELLEphorii.

Zmrazte únavu jediným dotekem

Nemůžete pomalu dočíst tyto řádky, protože se vám oči zavírají únavou? Pálí vás od neustálého dívání se do obrazovky? Tak je na chvíli zavřete a představte si, jak po jejich okolí budete kroužit chladivým kovem, který klidní. Vmasírujete do očního okolí krém, jenž okamžitě zbaví pocitu napětí. Právě takovou péči vám dopřeje Powercell 24h Youth Eye Care. Přípravek, který pokračuje v posouvání hranic vědecké péče o pleť. Potěší vás nové a vylepšené složení, obsahující 2× více kmenových rostlinných buněk, jež regenerují pleť kolem očí. Dopřejete si 2× více zeleného kofeinu a escinu pro rozjasnění a potlačení pigmentových skvrn. Účinek umocní i 5× více kyseliny hyaluronové, která zpevňuje a hydratuje oční okolí. Díky aplikaci s kovovou špičkou se zlepší prokrvení a bojuje se proti otokům a tmavým kruhům. Přípravek stojí 2 850 korun.

Powercell 24h Youth Eye Care

Mládí v malé lahvičce

Péči si zaslouží i zbytek pokožky. Mocným příznivcem mládí je ikonické sérum Powercell Skinmunity. Tajemstvím ve složení je motar přímořský, kterému se přezdívá „kamenolom“ ze Smaragdového pobřeží Bretaně. Jedná se o druh rostliny, které se daří v jednom z nejnepříznivějších prostředí na světě. A když je tak odolná, proč by nepředala své schopnosti i naší pleti? V séru se tak skrývá koktejl složek, které posilují, obnovují a zdokonalují pleť. Podle testů značky byla pleť ošetřená nativními buňkami motaru pětkrát silnější než ta neošetřená. 30 ml séra vás vyjde na 3 600 korun, 75 ml na 4 980 korun.

Powercell Skinmunity

Luxusní péče

Jedinečná je i emulze z řady, jež se pyšní mikro-olejovou gelovou strukturou pro rychlejší  vstřebatelnost. Okamžitě se změní do textury vody, takže přináší příliv svěžesti a pohodlí, pleti se dostane hydratace, svěží a matný finiš. Nativní kmenové buňky motaru přímořského pokožce dodají regeneraci a zbaví toxinů. Extrakt z kvasnic obohacený o biopeptidy zase pomáhá obnovovat rovnováhu pokožky stimulací. Biotechnický Polysacharid zase skvěle absorbuje kožní maz. Emulze stojí 4 980 korun.

Powercell Skinmunity

Přivoňte, vyzkoušejte texturu, komfort aplikace a další účinky jedinečné řady značky Helena Rubinstein, s níž se na ELLEphorii potkáte.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření