Dokonalá hříva nemusí být snem. Naboostujte vlasy v pár krocích

Jak správně pečovat o vlasy, abyste se stále cítila, jako kdybyste vyšla ze salonu? Jak byste měla předcházet jejich poškození a čemu byste se měla vyvarovat při každodenní rutině? To vše se dozvíte na ELLEphorii včetně toho, jaké jsou poslední účesové trendy a jak z jednoho střihu vytvořit účes pro každou příležitost. Tyto novinky a mnohá know how představí Wella, profesionál v oblasti vlasové péče. Zároveň se seznámíte s novinkou DarkOil z kolekce Sebastian Professional. Tu vám nyní přiblížíme více, ať vás navnadíme na náš festival krásy.

Sebastian Professional Dark Oil Styling Oil

Váš ikonický pomocník

Sebastian Professional Dark Oil Styling Oil vychází z řady Dark Oil, což je pětice produktů, charakteristická svojí vůní santalového dřeva a arganového oleje. Možná jste již vyzkoušela olej do vlasů Dark Oil Elixir, který jim dodal lesk, hebkost a dokonalou vůni. Není divu, že se stal ikonickým přípravkem pro Sebastian Professional. A novinka Dark Oil Styling Oil je jediný olej, který se ihned po nanesení do vlasů vstřebá, takže nezanechá mastný film a hříva nebude zplihlá. Díky DiffusX technologii se tak dočkáte suchého výsledku na vlasech, takže nic nebude bránit jejich naboostování. Navíc vás bude ovívat příjemná vůně santalového a cedrového dřeva a také směsi olejů (arganového a jojobového), které tento suchý, stylingový olej pro všechny typy vlasů obsahuje. Přípravek rovněž zvyšuje lesk a pružnost účesu, chrání také před mechanickým poškozením. Vyhlazuje kutikulu, kterou zanechává měkkou a hebkou. Stačí 1 nebo 2 pumpičky aplikovat do suchých či vlhkých vlasů, a pak dotvořit účes, jak jste zvyklé. Necháte volně uschnout nebo vyfoukáte. Olejíček podporuje i rozčesávání vlasů, vyživí je a dodá hydrataci.

Sebastian Professional

Styling a fresh objem

Dalším must have produktem od Sebastian Professional je No.Breaker Bonding & Styling Leave-In Treatment Spray. Jedná se o bezoplachovou péči a styling sprej, přípravek 2v1. Je ideální pro intenzivní péči a podporu objemu zejména jemných vlasů. Přípravek totiž pronikne do kutikuly, obnoví strukturu, a to i v případě závažného poškození, které způsobují extrémní barvení či časté fénování a žehlení. Produkt vlas dokonale chrání, snižuje riziko lámání až o 99 %. Stačí jednou týdně po umytí a vysušení vlasů napumpovat do hřívy 6 dávek tohoto zázraku. Poté můžete vyfoukat a následně upravit, jak jste zvyklá. I když máte silně poškozené vlasy, nevzdávejte boj o záchranu jejich zdraví, objemu, pružnosti a lesku.

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření