WINTER SKINCARE GUIDE KAROLÍNY HRÁDKOVÉ

 

RTY:

Nepodceňujte ochranu a výživu rtů. Rty v zimních měsících často trpí na popraskání, jelikož jsou vystavovány studenému vzduchu venku a uvnitř zase bývá sucho kvůli topení. Navíc častější olizování rtů odstraňuje jejich přirozený ochranný film, takže doporučuji rty průběžně mazat ochranným balzámem. Přes den můžete zařadit balzám s SPF a večer přidat noční masku na rty.

FRESH – Sugar Tinted Lip Treatment SPF 15

Sugar Tinted Lip Treatment hydratuje, chrání a vyhlazuje rty pomocí jedinečné směsi cukru, který udržuje hydrataci, vzácných olejů, polyfenolů bohatých na antioxidanty a základní ochrany SPF, zároveň jemně tónuje rty.

 

Sugar Tinted Lip Treatment SPF 15

 

LANEIGE – Lip Sleeping Mask

Ikonická Lip Sleeping maska svojí zjemňující balzámovou texturou snadno přilne ke rtům a rychle se vstřebá, zatímco vy spíte. Složení s kyselinou hyaluronovou a minerály zachovává rty hebké, vyživené a dodává jim pocit pohodlí, rty jsou tak připravené na nový den.

 

LANEIGE – Lip Sleeping Mask

 

RUCE:

Ruce v zimě trpí stejně jako naše rty, proto je nikdy před spaním nezapomeňte namazat a přes den přibalte malý krém na ruce do kabelky. Skvělým a rychlým řešením pro velmi suché ruce jsou i masky.

FENTY SKIN – Hydra’Reset Intensive Hand Mask

Hydra‘ Reset Intensive Hand Mask je maska vašich snů. Tato noční maska na ruce hloubkově hydratuje, revitalizuje a vyživuje díky glycerinu, ovocných olejů a rostlinných extraktů.

 

 

FENTY SKIN – Hydra’Reset Intensive Hand Mask

 

Perricone MD – Cold Plasma+ Hand Therapy

Kultovní řada péče o pleť Cold Plasma+ od Perricone MD nevynechá ani péči o vaše ruce. Posilující, zjemňující a vyplňující terapie se postará o tenkou, krepovou kůži. Intenzivně hydratuje a minimalizuje vzhled tmavých skvrn, žilek a diskolorací.

 

Perricone MD – Cold Plasma+ Hand Therapy

 

Dodržujte pravidelný pitný režim. V zimě, častěji než v létě, zapomínáme průběžně pít, protože nemáme tolik žízeň. Denně bychom měli vypít nejméně 1 až 1,5 litru tekutin. Nejenže nás takový teplý čaj hezky zahřeje, ale díky pravidelnému příjmu tekutin bude naše pleť zářivá a hydratovaná.