Značka Oriflame zazářila na ELLEphorii se svými beauty novinkami

 

Make-up Oriflame Giordani Gold Pure Úforia 

Najít ten správný make-up je obtížný úkol. Někdy poskytuje nedostatečné krytí, někdy tvoří zbytečnou masku, a to ani nemluvíme o správném odstínu. Giordani Gold Pure Úforia je doslova zlatem, na které když narazíte, nebudete již volit jinak. Je zářivý, pečující, lehoučký a vaší pleti dodá jas, jež nejen uvidíte, ale také pocítíte.  

Tento make-up obsahuje trojici složek, které vaši pokožku nádherně projasní. Crystal Glow Fusion je směs prozařujícího peptidu a sjednocujících pigmentů, které vyrovnávají tón pleti a případná zarudnutí nahradí zářivou projasněností. Harmony Essence je jedinečná, přírodou inspirovaná technologie vylepšující texturu, díky níž je nanášení přípravku přímo euforické. HydraBlend je komplex přísad, které vaši pleť hydratují pod povrchem a umožňují jí zářit zevnitř. Tento produkt nabízí také ochranu SPF 35+. 

Na pódiu ELLEphorie ho představila make-up artistka Lussi Šenková, která s ním vytvářela doslova kouzla a ukázala nám, jak snadný může přirozený look být. “Uforie je první make-up, jenž na pleti působí jako druhá kůže, a to především díky Harmony essence. Jedná se o technologii, která využívá molekuly podobné naší pokožce, a proto po nanesení cítím euforický pocit luxusu a hydratace,” uvedla Lussi. A přihlížejícím vysvětlila, že tento make-up nemusí sloužit pouze k maskování barevných nedokonalostí, protože také skvěle hydratuje, vyživuje a rozjasní pleť. Dá se použít i jako korektor pod oči, jelikož díky své jedinečné struktuře nezanechá “vrásky”. “Abyste s make-upem pracovali správně, je důležité použít štětec tvaru 'buffer' či navlhčený beauty blender. Díky tomu se skvěle zapracuje, nedělá fleky a dá se krásně vrstvit. Když ho navíc ještě zapudrujete, nepůsobí těžce,” dopořučuje.  

 

Oriflame
Info ikona

 

Pleťová péče NovAge 

Dokonale ladící make-up s vaší pletí dokáže divy, ale pokud pokožka sama není hýčkaná, nikdy se nemůže stát perfektním kanvasem. Proto již od roku 2009, kdy vzniklo první výzkumné centrum péče o pleť Oriflame ve švédském Stockholmu, vědci zdokonalují tento beauty proces, který zredukovali na čtyři základní, zásadní kroky:  

1. Čistění, které by mělo probíhat dvakrát denně, abyste odstranili nečistoty a připravili pokožku na lepší absorpci ostatních produktů. 

2. Lehoučký oční krém, jež zpevňuje kontury obličeje, vyhlazuje vrásky a osvěžuje oční okolí. 

3. Sérum, je pak ideální nanášet před hydratačním krémem na podporu jeho účinku. Pomáhá zpevňovat a vypínat pleť a redukovat vrásky. 

4. A finálním krokem je ona pověstná hydratace, bez které to prostě nejde! Denní krém navíc zvýrazňuje obličejové kontury, revitalizuje a chrání pleť, zatímco noční krém ji vyživuje a zpevňuje. 

 

Oriflame
Info ikona

 

Tyto čtyři procesy hravě pokryje péče NovAge, kterou můžete zvolit v každém věku. Každá sada NovAge (celkem můžete volit ze šesti) obsahuje pokročilé technologie pro omlazení pokožky a výtažky z rostlinných kmenových buněk, které se zaměřují na specifické problémy pleti a jsou získávány s ohledem na udržitelnost a biodiverzitu. Rostlinné kmenové buňky jsou bohaté na ochranné látky, které pomáhají neutralizovat agresory způsobující stárnutí pokožky. Pomohou vám získat mladě a zdravě vypadající pleť, jelikož se mohou regenerovat a produkovat téměř nekonečný zdroj aktivních látek. Jejich používání obvykle vyžaduje přibližně o 90 % méně vody než tradiční pěstování rostlin, a stejně tak vyžaduje méně energie a žádné pesticidy. 

 

Oriflame x ELLEphoria
Info ikona