Aby pleť pulzovala blahem!

Příznaky postupného stárnutí přicházejí plíživě. Pleť může působit povadleji, z tváře se pomalounku vytrácí jas, barva je nejednotná, mdlá. Jenže za unaveným vzhledem nemusí stát jen vyloženě věk, ale třeba i hektický životní styl. Týká se tenhle problém právě vás? To je dost možné, ovšem s větou, že už to lepší prostě nebude, se rozhodně neplánujte smířit. Protože ono může — a dokonce natolik, že vaše pleť může zářit víc než kdykoliv dřív! Říkáte si, že na pravidelnou salonní péči nemáte čas ani finance? Buďte klidná. Na trh totiž přichází již brzy patentovaný systém ageLOC Boost. Jak funguje?

Síla proměnlivých výbojů a účinných látek

Polarita přístroje se při výbojích přepíná z kladné na zápornou a naopak, a to každé 2,4 sekundy, kdy dochází k náhodným pulzům. Pleť se díky nim vrací do normálního stavu a postupně omlazuje. Aby však byly účinky ještě výraznější, je dobré při omlazující proceduře používat zároveň Sérum ageLOC Boost Activating Serum. Obsahuje totiž samé úžasné složky, které pleť rozjasňují, zbavují odumřelých buněk, hydratují a vyplňují — například výtažek z plodů kaviárového citrusu nebo unikátní směs ageLOC, jež redukuje viditelné známky stárnutí pleti přímo u zdroje. Anebo extrakt z mořského narcisu, získávaného v rámci zemědělství v řízeném prostředí (CEA).

ageLOC Boost Activating Serum

Pečlivá kontrola od semínka až po konečné zpracování

Inciativa Groviv, kterou společnost Nu Skin založila, se specializuje na pěstování a získávání surovin co nejpečlivějším způsobem. Pokud tedy na kosmetickém přípravku Nu Skin objevíte logo Groviv®, znamená to, že produkt obsahuje alespoň jednu složku pěstovanou v rámci CEA, tedy v uzavřeném prostředí. To proto, aby byla zajištěna jeho sledovatelnost a udržitelnost — od semínka rostliny až po konečné zpracování.

 Sérum ageLOC Boost Activating Serum

Proměnný mikroproud má za sebou velkou studii — a výsledky!

Technologie proměnného mikroprodudu ageLOC Boost čeká na schválení patentu. Nicméně již úspěšně prošel velkou nezávislou studii, které se účastnilo: 32 žen ve věku od 25 do 40 let. Všechny tento systém používaly jednou denně po dobu 12 týdnů. S jakými výsledky? Pleť zúčastněných měla o 90 % větší pružnost, o 103 % větší plnost, o 104 % větší pevnost a vypadala o 75 % jasnější než na začátku. A názor testujících? 91 % jich souhlasilo s tím, že systém je pro jejich každodenní péči o krásnou pleť vítanou podporou. Kromě toho si všimly, že se jim o 54 % zlepšila rovnoměrnost tónu pleti a ze 66 % měly pocit, že je pleť hydratovanější. Chcete i vy s úsměvem sledovat zlepšování?

Procedura, která si žádá jen o 2 minuty vašeho času

Nejprve je třeba pleť odlíčit a vyčistit, ideálně za pomocí přípravku a tonika Nu Skin. Zapnout zařízení a na vodivý povrch nanést obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum a rovnoměrně ho vetřít do poloviny obličeje a masáž může začít: Klouzavým pohybem přejíždíte po obličeji směrem nahoru a ven. Máte? To samé dopřejte i druhé polovine obličeje. Jak poznáte, že přišel čas skončit? Jednoduše — zařízení se samo vypne. Pak už stačí vmasírovat zbývající Activating Serum do pokožky a pokračovat svou obvyklou denní péčí o pleť. Zářivější vzhled máte dosah, když už víte, jak o svoji pleť správně pečovat.

ageLOC Boost