„Čas strávený s maminkou je dar. Užívám si ho,“ říká Nikol Švantnerová

 

Pro Nikol Švantnerovou je její maminka vzorem takřka ve všem. „Obdivuju ji za to, jak nás vychovala, jaká je, jak vše zvládá, jak si stále plní své sny a je mi hlavně vzorem v tom, že přesně takový vztah chci mít se svojí dcerou já,“ svěřila se modelka, která stejně jako její maminka Dana miluje pravidelnou beauty rutinu a vlasové rituály. Proto se rozhodly užít si spolu k příležitosti Dne matek dámskou jízdu, při níž si zkoušely, jak jednoduše vytvořit různé účesy. Čas, který prožijí ve dvou, je totiž vzácnější než drahé dárky!

 

Po mamince zdědila cílevědomost, ale i tvrdohlavost

V čem je rodačka ze Šumperka podobná své mamince? „Jsem po ní cílevědomá, soběstačná, pracovitá, milovnicí zvířat i tak trochu tvrdohlavá,“ směje se modelka, když zkouší za pomoci styleru Dyson Airwrap vytvořit nový vlasový styling. Díky osmi variabilním nástavcům umožňuje tento pomocník vytvarovat tisíce účesů pro všechny typy vlasů – od velkých nadýchaných loken až po nedbalé vlny. Nosí se textura, lehké, přirozené vlny, messy style. Na silnější vlasy je skvělý Dyson Airwrap. Vlas krásně uhladí speciální technologií Coanda efekt, která ostatním foukacím kulmám chybí. Dodá jim pohyb a přirozené vlny. Na jemnější vlasy, aby vlny držely, použijeme Corrale žehličku, která je šetrná, a vytvoříme s ní romantické i messy vlny,“ radí oběma kráskám Dyson ambassador Daniel Pašek.

 

DYSON
Info ikona

 

Společné zážitky nic nenahradí

Žehlička na vlasy Dyson Corrale se Nikol Švantnerové postará nejen o romantické vlny, ale také o perfektně hladké a rovné vlasy nebo lámané vlny. Jednoduše dokáže vytvarovat řadu různých účesů a díky pružným destičkám z unikátní slitiny kovů je navíc styling šetrný, protože skvěle funguje bez působení extrémních teplot. Modelka zároveň oceňuje, že si tohoto praktického pomocníka, který je k dostání v několika barevných variantách, mohou s maminkou vzít kamkoliv na cesty: (stylingový) nástroj se totiž vejde do malého zavazadla a funguje i bezdrátově. Plně se nabije do 70 minut a následně lze Dyson Corrale použít kdykoliv a kdekoliv. A kam Nikol se svou maminkou vyrážejí nejraději? „Milujeme hory, přírodu, takže u nás je společně prožitým vysněným dnem, když se probudíme s výhledem na hory, vyškrábeme na nějaký vrchol, dáme si něco dobrého a zakončíme to příjemným relaxem ve wellness, třeba se sklenkou vína. Zkrátka pro nás je dokonalý den kdekoliv a jakkoliv v horách,“ přiznává úspěšná modelka.

 

DYSON
Info ikona

 

Lokny, vlny, rovné. Fantazii se meze nekladou

Inspirujte se u Nikol a užijte si společné chvíle s maminkou i vy, třeba právě při vlasových rituálech. Dyson Airwrap totiž ocení skutečně kdokoliv. Funguje jako styler i fén v jednom a vyhrát si s ním můžete i v případě, že máte kratší vlasy. Za sucha, i za vlhka. A to bez použití extrémních teplot. Unikátní je i takzvaný Coanda efekt, který prameny vlasů šetrně navíjí jen za pomoci vzduchu. Vlasy tak nejsou nijak zatěžovány a především nejsou vystavovány zbytečně vysokým teplotám. Inteligentní je i samotný systém řízení: teplota nikdy nepřevýší 150 °C, systém si to sám ohlídá. Proudící vzduch totiž dokáže zkontrolovat až 40x za sekundu. Hodit se vám jistě bude i elegantní pouzdro – ve světle hnědém provedení, polstrované měkkou tkaninou a s magnetickým zapínáním.

Dyson.cz

 

DYSON
Info ikona

 

Děkujeme hotelu Andaz Prague za poskytnutí apartmá k focení.

Měření