REKLAMA

Profi líčení zdarma? Hledejte Oriflame na castinzích Elite Model Look!

Je to tak jednoduché, a přitom tak vzrušující. Ale rozhodně se nemusíte bát. Stačí přijít v libovolný termín castingu (najdete na vizuálu pod textem) do jednoho z vybraných obchodních center a užít si péči Oriflame vizážistek zadarmo, a to v rámci #OriflameCorner, který vždy bude výrazně a srozumitelně označen. Sednete si do vizážistického křesla a můžete si užívat profesionální péči.

Vizážistky vám poradí v péči o pleť a doporučí vhodné líčení, přijměte toto pozvání! Pod jejich štětci se může váš život docela změnit. Nevěříte? ‚‚Krása je pro nás životní styl – být zdravý, užívat si krásnou pleť, vyjádřit své pocity a zažívat společně krásné chvíle. Naše produkty musí být bezpečné, spolehlivé a mít výsledky, které slibují,” shodují se odborníci tradiční švédské značky. Zjistěte tak jakou hodnotu má vaše krása a zdraví a naučte se o něj pečovat! Oriflame totiž podporuje takový způsob života, díky kterému vám pomůže najít životní rovnováhu. 

Pokud tak chcete objevit kouzlo rovnováhy přírody, krásy a zdraví, neváhejte a nechte se obejmout celistvostí přístupu Oriflame. Jako švédská společnost Oriflame vnímá krásu odlišným způsobem. Krása není jen o tom, jak vypadáme, ale také o tom, jak žijeme a jak se cítíme. Je to způsob života - těšit se ze zdraví, vychutnávat si nádhernou pleť, mít vlastní styl a plnit si sny! Svůj sen si můžete splnit třeba i na castingu Elite mode look! Hodně štěstí!

 

Chcete profesionální líčení a rady zadarmo? Hledejte Oriflame!
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA