Co vás čeká, než řeknete své osudové ano?

Možná jste své osudové ano řekla před několika okamžiky. Možná na zásadní otázku od svého milého ještě čekáte. Tak či onak, to co do své pleti investujete nyní, ve svatební den, jak když najdete. A jistě nám dáte za pravdu, že zatímco v některých oblastech příprav si můžete dovolit experimenty, při péči o pleť je nejlepší dát na prověřenou kvalitu. Sázkou na jistotu jsou odborníci z Lancôme Beauty Institutu, kteří přichází s novým konceptem stvořeným k rozmazlování. Aktuálně je jen na třech místech na světě a jedním z nich je Jungmannovo náměstí v Praze.

I když se Lancôme už od založení v roce 1935 drží tradiční filozofie, kdy jde prvotřídní péče ruku v ruce s pocitem štěstí, samozřejmě využívá také moderní trendy. Digitální technologie pomáhají například s diagnostikou pleti a výběrem správných ošetření. Exkluzivní prostředí pak dotvářejí materiály, jako je precizně zpracované zlato či podlahy ze šedého onyxu. Jakmile si dopřejete, stejně jako herečka Leona, diagnostiku pleti a první kosmetické ošetření, v Lancôme Beauty Institutu vám po konzultaci vyberou i vhodné produkty pro domácí péči.

První z Leoniných plánovaných návštěv se proměnila ve výjimečný zážitek. Svůj podíl na tom měla i analýza pleti pomocí nejnovější technologie Skin Screen. Speciální přístroj odhalí problémy, které zůstávají lidskému oku skryté. Průvodcem a zkušenou odbornicí na péči o pleť značky Lancôme byla nastávající nevěstě poradkyně Denisa. Ta také Leoně, na základě výsledků analýzy pleti, doporučila personalizovanou kosmetickou rutinu.

První z Leoniných plánovaných návštěv se proměnila ve výjimečný zážitek.

Ať už máte před svatbou nebo na svůj velký den stále čekáte, základním ukazatelem při rozhodování, kdy se svěřit do péče odborníků, by měl být mimo jiné stav vaší pleti. „V případě, že není v dobrém stavu, je zapotřebí se jí začít věnovat s předstihem, aby měla dostatek času dostat se do lepší kondice. Líčení je vždy až třešničkou na dortu,“ doporučuje Jana Lhotová, National Make-up Artist Lancôme pro Česko a Slovensko

Kateřina Hillebrandová, skin care expert značky Lancôme, prozrazuje: „Ženy přicházejí do Lancome Beauty Institutu, aby byly krásnější a odcházely šťastnější. Každá pleť je jiná a její potřeby se liší, diagnostika nám pomůže zjistit momentální stav pleti, na co se máme zaměřit a jaké produkty doporučit. Co považuje za zásadní? „Nejdůležitější je odlíčení. Takže jako jeden ze zásadních produktů je pro mě ikonické Tonik Confort, které pleť odlíčí, hydratuje a zároveň pokožku zklidní. Druhým nepostradatelným produktem je Advanced Genifique, sérum obsahující miliony pre - a pro ­ biotických derivátů pro zdravou pleť.

Měření

Produkty v záběru:

ADVANCED GÉNIFIQUE SERUM

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

RÉNERGIE YEUX H.C.F. TRIPLE SERUM

Co čeká Leonu příště? Profesionální kosmetické ošetření v Lancôme Beauty Institutu!

LANCÔME BEAUTY INSTITUTE​

Jungmannovo nám. 759/20, Praha 1

 

Foto: Petr Weigl 

Modelka: Leona 

Video: JÄGR Videography

Styling: Radka Sirková

Make-up: Marcela Hanke

Lokace: Lancome Beauty Institute Prague