FOREO LUNA 3 - REVOLUCE V ČIŠTĚNÍ PLETI NA VLASTNÍ KŮŽI

Všechny milovnice hi-tech vychytávek se konečně dočkaly. Nový gadget od FOREA, na který ještě před jeho oficiálním uvedením bylo 75 tisíc předobjednávek, je konečně tu! Přístroj na čištění pleti se jmenujeLUNA 3 a opět boří hranice toho, co je možné. Nejenže pleť důkladně hygienicky čistí bez podráždění, ale zároveň díky chytré aplikaci disponuje programy na liftingové masáže pleti a pomáhá tak předejít projevům stárnutí.

Hi-tech čistící produkt LUNA 3 je propojený s aplikací 

Hi-tech čistící produkt LUNA 3 je propojený s aplikací 

Čistící přístroj LUNA 3používá více než dvacet milionů lidí. Ti všichni vědí, jak moc je kvalitní čištění pleti důležité. Novinkový model LUNA 3 má spoustu vychytávek, a já je rozhodně musela vyzkoušet!

LUNA 3 na vlastní kůži

Hned při prvním pohledu mi je jasné, že se jedná o stylovou záležitost. Zaoblený tvar, pastelové barvy. Z toho budou fotky na Instagram (#foreo, #poweryourbeauty) jedna báseň! Čistící přístroje jsou k mání ve třech barevných provedeních, v růžové pro normální pleť, tyrkysové pro mastnou a lila pro citlivou. Já zvolila tyrkysovou variantu, stáhla si appku FOREO a rozehrála hru na čistotu! NováLUNA 3 je větší než její předchůdkyně a perfektně padne do dlaně. Vlákna z hypoalergenního silikonu jsou delší a měkčí, což v reálu znamená, že se snadno dostanete i na místa, která bylo dřív problematické vyčistit. Navíc jsou tak hebounká, že byste se s nimi chtěla masírovat pořád.

Spárování s telefonem bylo hotové raz dva, na řadu přišlo první čištění. Nanesla jsem na obličej čistící pleťové mléko a spustila minutou čistící seanci. Postupně jsem vyčistila celý obličej, a než jsem se nadála, bylo hotovo. Mnohem víc než obligátní čištění mě však zaujaly 4 speciální masážní programy na oční okolí, krk, zpevnění obličejových kontur a podbradek.

Ideální relaxace díky inovativní masáži s Foreo Luna 3

Ideální relaxace díky inovativní masáži s FOREO LUNA 3

Masáž i čistá pleť po sportu

Zavírám se do koupelny a nastává můj rituál krásy. Opřu mobil s otevřenou aplikací o zrcadlo a volím příjemnou liftingovou masáž, při níž blahem vrním jak samotný přístroj. Sleduji instruktážní video, kde mě navádí příjemný hlas a sama přepínám do relaxačního módu. Kéž by tohle nikdy neskončilo!

Na druhý den mě čeká jóga v mém oblíbeném studiu uprostřed Riegrových sadů. Poté, co provedu všechny možné i nemožné ásany, odcházím splavená do šatny. Vzhledem k tomu, že je LUNA 3voděodolná, dá se použít i ve sprše (pokud se vám stejně jako mně nechce stát před zrcadlem) po jakémkoli sportu nebo při běžné večerní rutině, což samozřejmě znamená body k dobru.

Do práce odcházím s pletí jako miminko a zjišťuji, že FOREO má věci dotažené do posledního puntíku, což znamená, že má i vlastní kosmetiku, která obsahuje čistící pleťové mléko i serum na dodání hydratace. A kdybych náhodou zapomněla, kde FOREO je, stejně jako iPhone ho můžu najít pomocí chytré aplikace. Skvělé je, že na jedno nabití přes USB kabel vydrží až 650 použití, takže na dovolenou nebo služební cestu žádný kabel nepotřebuji. Ideální (rozuměj nenáročný) partner pro perfektní pleť nalezen. Už se těším na dnešní vrr, vrrrr...

EBC promo