Jak probíhalo líčení finalistů Elite Model Look? Byli jsme v zákulisí!

Oriflame nabízí nejen vysoce kvalitní produkty inspirované švédskou přírodou, ale také dává ženám i mužům možnost vzít život do vlastních rukou – začít podnikat a plnit si své sny. Oriflame podporuje takový způsob života, díky kterému vám pomůže najít životní rovnováhu.

Oriflame make-up v zákulisí Schwarzkopf ELite Model Look 2021

Make-up artistky Oriflame líčily finalistky svěžími odstíny rtěnek a stínů značky THE ONE z rodiny Oriflame. THE ONE: to jsou řasenky, rtěnky, oční stíny, make-up a další produkty s vysoce kvalitními recepturami a trendy odstíny, které přináší svěží inspiraci. Nebojte se experimentovat a skutečně vyniknout! Kde jinde najít inspiraci, než ve Stockholmu?

A v hlavním švédském městě jsme pak našli isnpiraci k následujícímu beauty looku, přímo z finále Schwarzkopf Elite Model Look 2021 od předních švédských vizážistů. 

 

Beauty trend alert! Jemné oči a výrazné řasy! 

 

Beauty trend alert! Jemné oči a výrazné řasy! 

Doširoka otevřít! Zdůrazněte své oči extrémně dlouhými řasami a ultra-zářivou pletí - zde najdete návod, jak na to.

Je to vše o aplikaci - zaměře se na oblasti, které vyžadují trochu většího krytí, zatímco zbytek kůže zůstane svěží. Po hydrataci pokožky a nanesení podkladové báze zvolte lehký make-up, u kterého můžete podle potřeby zvýšit stupeň krytí. Naneste malé množství make-upu na střed čela, nos, bradu a tváře. Pomocí štětce roztírejte make-up směrem ven a vytvořte tak rovnoměrný podklad. Pro dokonalý základ jemně zvyšte krytí kolem nosu a koutků úst, abyste odstranili nežádoucí zarudnutí.

Pro nebesky dlouhé řasy, které zvýrazní vaše oči, vyberte řasenku, která řasy nadzvedne, prodluží a oddělí. Abyste vytvořili intenzivní efekt, začněte u kořínků řas, kde štetcem jemně pohybujte ze strany na stranu v klikatém pohybu. Poté nanášejte řasenku směrem od kořínků ke konečkům stejným pohybem tak, abyste od sebe řasy úspěšně oddělili. Naneste tolik vrstev, kolik chcete, dokud nezískáte efekt krásně otevřeného oka.

Pomocí jemného chlupatého štětce lehce zapudrujte T-zónu, okolí nosu a brady - chcete vypadat svěže (ne mastně!). A zdravá pleť je především o rovnováze.

Řasenka The ONE WonderLash 5v1, 229,90 Kč

 

Řasenka The ONE WonderLash 5v1, 229,90 Kř

Líčení Oriflame The ONE k zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz