Umění performance: Drag Queen Annie

Honza pracuje v SEPHORA jako make-up artist a je dokonalým příkladem toho, že i co se týče umění líčení, nemá smysl mít absolutně žádné předsudky. „Make-upu jsem se začal plně věnovat před třemi lety, kdy jsem se plně přeměnil v drag queen, k čemuž mě inspirovala americká reality show RuPaul’s Drag Race,“ popisuje Honza.

Přiznává, že to, že objevil Annie, mu v životě neskutečně pomohlo a právě díky ní získal sebevědomí. „Annie je sebevědomá, samozřejmě kreativní, ale také dost šílená,“ říká Honza. Na jeho dokonalou práci s make-upem se podívejte na instagramu @theanniebaker.

Podívejte se také na naše video a inspirujte se od Annie profesionálními triky, třeba jak na dokonale vykonturovanou tvář i líčení, o němž jste dosud ani nesnili. Honza pak má v záloze i radu pro každodenní líčení. „Nikdy bych neodešel do klubu, aniž bych si nezapudroval tvář pudrem značky Huda Beauty,“ prozrazuje.

Vášní má ale Honza, uměleckým jménem Annie Baker, mnohem víc. „Jednou bych si přál tvořit vlastní hudbu a jejím prostřednictvím oslovit co nejširší publikum,“ přiznává. Jeho největším snem je vystupovat na festivalu Coachella.

-----

Video: Filip Jagr 

Styling: @theanniebaker, @fatalevanity a @miraromaniv 

Foto: @kocourova 

Měření