Intenzivní síla, která všechny odzbrojí… jediným tahem!

Zbrusu nová řada LIP POWER nabízí intenzivně pigmentované rtěnky, které propůjčí vašim rtům nepřekonatelný vzhled. Zároveň se s nimi můžete spolehnout na dlouhotrvající intenzitu barvy i krytí v jediném tahu. Barevný závoj přitom zůstane na rtech tak dlouho, jak jen potřebujete! Samotný dotek barvy je lehoučký jak dech...

Nová rtěnka GA
Info ikona

 

Rty, které nikdo nepřehlédne!

Stejně jako jsou nároky současné společnosti na moderní ženy extrémně vysoké, i vy máte poměrně vysoké požadavky na oblíbenou kosmetiku. Potrpíte si na precizní nalíčení. Chcete, aby zároveň s nádherným odstínem rtěnky vynikly i přirozené kontury vašich rtů a barva se lehce nanášela. LIP POWER byla k intuitivnímu a snadnému nalíčení přímo stvořena — její vrchol totiž svým tvarem připomíná kapku, která jemně splyne s vašimi rty.

Nové rtěnky GA
Info ikona

 

Technologie převyšující veškerá očekávání

„Dlouhotrvající, vysoce pigmentované, ale zároveň příjemné rtěnky znějí trochu jako oxymóron. Ovšem špičkové pigmenty, vosky a oleje dodávají klasické představě zcela novou dimenzi. Lip Power, to je znovuobjevení klasiky, kombinované nečekaným zvratem,” vysvětluje přední make-up artitska Linda Castello, která odstíny rtěnek osobně navrhla. Chcete proniknout do tajemství převratných rtěnek hlouběji? Tady je podrobnější vysvětlení: V základu složení LIP POWER se nacházejí čisté pigmenty kombinované se super disperzantem. Ten přidává na intenzitě barvy. Technologie evaporace zase umožňuje, že pigmenty jsou unikátně koncetrované. K tomu si připočtěte unikátní kombinaci olejů a výsledkem je luxusně sytý odstín, který září po celých osm hodin — a vaše rty jsou po celou dobu maximálně hýčkány.

Nové rtěnky GA
Info ikona

 

Ukažte nové aspekty sebe sama

Make-upové umění a revoluční složení. To není vše, čím nové rtěnky LIP POWER okouzlí. Díky elegantně vyhlížejícímu, štíhlému obalu v černém odstínu, vyšperkovaným logem značky získáte s novou rtěnkou skvostnou ozdobu své kabelky. Obal je ale i prakticky řešen, po uzavření se do něj nedostane žádný vzduch, proto složení a čistota vaší rtěnky zůstane v naprostém v bezpečí. Unikátní složení zajišťuje sytost všech 22 odstínů. Milujete klasiku? Kolekci tvoří klasické červené spolu s růžovými odstíny, které přecházejí od jemně narudlých tónů až po studené, výrazné barvy. Pakliže ale dáváte přednost tajemnějšímu vzhledu, zemitějším barvám, hledejte rtěnky v hnědé, tlumené, béžové, povzbudivé korálové anebo mocné červeno-fialové. Každá rtěnka z kolekce LIP POWER od Giorgio Armani Beauty vám umožní ukázat nejrůznější aspekty sebe sama. Stačí se jen rozhodnout, který odstín zvolíte! K dostání pouze ve vybraných parfumeriích a na e-shopu Douglas.

 

Nové rtěnky GA
Info ikona