Odhalte svou nahou krásu v plné síle!

Je jedno, co vás během následujících 24 hodin čeká, protože můžete za všech okolností vypadat skvěle. Nikomu ale nemusíte prozrazovat, že za tímhle zářivým lookem stojí make-up.

Matný závoj, který po celý den dokonale rozjasňuje i kryje, totiž v sobě obsahuje zbrusu novou technologii splynutí s pletí, kterou do svého make-upu vpašovala značka YSL. A nejenže textura i barva make-upu All Hours souzní s vaší pokožkou natolik, že na líčení bleskurychle zapomenete, vaše tvář se bude po celou dobu rozplývat blahem.

YSLL All Day Hour make-up

Složení, které vzbuzuje čirou radost!

Make-up All Hours v sobě ukrývá dávku kyseliny hyaluronové a také výtažky s láskou vypěstovaného jasmínu, který pochází ze slavných komunitních zahrad Ourika (společnost YSL Beauté se tak může pochlubit nejen produkty s obsahem organických ingrediencí, ale i tím, že podporuje život v zemích třetího světa).

Make-up jako šperk

Ovšem ještě před tím, než tenhle matující make-up s ultra lehkou texturou vyzkoušíte na vlastní kůži, vás na první pohled ohromí design jeho obalu. Svítivě zlaté, obtáčející se logo YSL je klenotem černého víčka, a přitom tvoří drzý kontrast s decentním pojetím lahvičky. Ta je vyrobená z matného skla a pokrývají ji nápisy s minimalisticky čistými liniemi. Nádhera, která má styl!

All Hours makeup od YSL

Jak make-up ideálně aplikovat?

Nanášejte ho klouzavými pohyby od středu obličeje směrem do stran. Tenhle zázrak vydrží na tváři celých 24 hodin, ovšem kdykoliv během dne získáte pocit, že chcete look refreshovat, vrstvěte make-up jemným poklepáním make-upu do kůže. Je to tak snadné! Vybírat můžete z celkem 14 barevných odstínů, které prodává síť parfumerií Douglas.

YSL
Měření